Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Aleksandra Kwaśniewska zaskoczyła nową fryzurą na Instagramie!

Fani piszą, że wygląda jak Scarlett Johansson

Marta Cieplak 14 września 2021 15:30
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

5 września 2021 na antenę TVN Style powrócił program Miasto kobiet, który prowadzą Marzena Rogalska, Olga Legosz i Aleksandra Kwaśniewska. Z tej okazji Ola Kwaśniewska pokazała się na Instagramie w nowej fryzurze! Do tej pory przyzwyczaiła nas raczej do minimalistycznych uczesań, a teraz zaskoczyła objętością w wersji XXL. Jak wygląda?

Nowa fryzura Aleksandry Kwaśniewskiej

Dla Aleksandry Kwaśniewskiej program Miasto kobiet to powrót do telewizji po dziesięciu latach! Dlaczego teraz przyjęła tę propozycję, skoro wcześniej nie chciała już pojawiać się na małym ekranie?

„Sama siebie zaskoczyłam, jak szybko się zgodziłam. Bo przecież cały czas się zarzekałam, że telewizja to już dla mnie zamknięty rozdział. Aczkolwiek mówiłam też, że może rozważyłabym to, gdyby miał to być kobiecy talk-show. I właśnie tym jest Miasto Kobiet, chociaż nie powiedziano mi od początku, że chodzi o ten tytuł...”, przyznała VIVIE.pl Aleksandra Kwaśniewska.

Z okazji powrotu na wizję Ola Kwaśniewska zadebiutowała w zupełnie nowym uczesaniu. Wygląda na to, że nie tylko postawiła na objętość w hollywoodzkim stylu, ale także delikatnie rozjaśniła włosy.

Na zdjęciu uwagę przykuwają także bardzo zmysłowe, pełne usta pomalowane szminką w odcieniu nude.

I chyba właśnie przez nie jej mąż, Kuba Badach, porównał gwiazdę do... Pameli Anderson!

Pamela Andersonowna 😄, napisał

Fani jednak widzą inne podobieństwo, a mianowicie do hollywoodzkiej aktorki, Scarlett Johansson! Tego samego zdania jest też Agnieszka Dygant:

No jest ogień🔥, Trochę jak Scarlett Johanson😎

A jak jest waszym zdaniem?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.