Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Kwaśniewska o macierzyństwie: „Czuję się osamotniona”

Gwiazda zdobyła się na intymne wyznanie

Olga Figaszewska 6 września 2021 11:15
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska po kilu latach przerwy powróciła do pracy w telewizji. „Cały czas się zarzekałam, że telewizja to już dla mnie zamknięty rozdział. Aczkolwiek mówiłam też, że może rozważyłabym to, gdyby miał to być kobiecy talk-show”, mówiła w rozmowie z Rafałem Kowalskim dla VIVA.PL. Taka propozycja nadeszła. Aleksandra Kwaśniewska dołączyła do grona prowadzących Miasto Kobiet w TVN Style. Za nami pierwszy odcinek programu, w którym poruszono temat macierzyństwa i ciąży. Aleksandra Kwaśniewska zdobyła się na intymne wyznanie. Co powiedziała?

Aleksandra Kwaśniewska o macierzyństwie

Rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego i sporadycznie pojawia się na czerwonym dywanie. Aleksandra Kwaśniewska ceni sobie własną przestrzeń, na Instagramie dzieli się z obserwatorami fragmentami swojej codzienności. Fani uwielbiają jej poczucie humoru i mocno kibicują. Aleksandra Kwaśniewska cieszy się każdą chwilą spędzoną z najbliższymi i spełnia marzenia. Od wielu lat tworzy szczęśliwy związek z Kubą Badachem. I nie da się ukryć, że zakochani należą do grona jednych z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu.

Zdarza się, że gwiazda otrzymuje od swoich obserwatorów pytania dotyczące powiększenia rodziny. Aleksandra Kwaśniewska nie reaguje na komentarze internetowej społeczności, które ingerują jej prywatną przestrzeń. Jednak ostatnio postanowiła zrobić wyjątek i zabrała głos w kwestii macierzyństwa. 

Zobacz też: Aleksandra Kwaśniewska nie chciała wracać do telewizji: „To miał być zamknięty rozdział, ale…”

Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska w Mieście Kobiet

Niedawno dołączyła do grona prowadzących Miasto Kobiet. Wraz z Marzeną Rogalską i Olgą Legosz przeprowadzają inspirujące, motywujące rozmowy ze swoimi gośćmi.

Za nami pierwszy odcinek formatu, do którego zaproszono Agnieszkę Maciąg i Zofię Zborowską. Panie rozmawiały na temat macierzyństwa, relacji między kobietami i utrzymaniu przyjaźni po narodzinach dziecka. Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, jak wyglądają jej relacje z koleżankami, które zostały już mamami. Nie ukrywa, że czuje się lekko osamotniona.

„Dla mnie, jako dla osoby bezdzietnej, która ma wiele przyjaciółek, które mają dzieci, jak ta ostatnia zaszła w ciążę poczułam się niemalże zdradzona. Po prostu nagle się okazało, że ja uczestniczę w rozmowach, które są ciągle o dzieciach, a ja nie mam nic do powiedzenia w tym temacie. Ja się czuję teraz taka troszeczkę osamotniona”, mówiła. 

Sprawdź teżZ dala od medialnego zgiełku. Oto historia miłości Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.