Z ŻYCIA GWIAZD

51-letnia Agata Steczkowska zachwyca perfekcyjną sylwetką w bikini!

Takiej figury mogą jej pozazdrościć młodsze koleżanki

Konrad Szczęsny 28 kwietnia 2018 19:46

Ona udowadnia, że seksapil nie ma metryki! Agata Steczkowska skończy w tym roku 52 lata, ale jej najnowsze zdjęcia rozgrzały fanów artystki do czerwoności. Gwiazda pozuje na nich w bikini i prezentuje się doskonale! Figury z pewnością pozazdrościć może jej wiele młodszych koleżanek z branży.

Zdjęcia 51-letniej Agaty Steczkowskiej w bikini

Agata Steczkowska co jakiś czas zamieszcza na profilu na Instagramie gorące zdjęcia z wakacji. Artystka przebywa na Malediwach i dokumentuje spędzony tam czas, wrzucając do sieci fotografie ociekające seksapilem. 

Artystka wygląda na nich kwitnąco. Z jej twarzy nie schodzi uśmiech, widać, że rajskie widoki, słońce, plaża oraz szum fal wprawiają ją w doskonały nastrój!

Niektórzy fani już okrzyknęli ją najseksowniejszą spośród wszystkich sióstr Steczkowskich. Trudno się dziwić! Zdjęcia zamieszczone w sieci są najlepszym dowodem na to, że seksapil jest w jej przypadku jak wino! 

Książka Agaty Steczkowskiej o rodzinie i tacie

W ostatnim czasie dużo mówi się o tym, że książka o rodzinie Steczkowskich pióra Agaty może zostać zekranizowana przez... zagranicznych producentów! Gwiazda ma na to zgodę mamy, jednak pozostała część rodzeństwa podchodzi do tych planów sceptycznie. Ona robi jednak swoje i stara się nie przejmować plotkami oraz spekulacjami.

W galerii możesz zobaczyć gorące zdjęcia Agaty Steczkowskiej w bikini!

Zazdrościsz jej perfekcyjnej sylwetki?  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.