Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska
Z życia gwiazd

Mąż wyśmiewa jej muzykę? Justyna Steczkowska zdradziła prawdę o małżeństwie. A jednak!

Prawda może zaskakiwać!

Marta Nawacka 14 czerwca 2024 07:47
Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

Jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek i jej mąż są razem już od niemal ćwierć wieku. Na co dzień tworzą zgraną i kochającą się parę, która doczekała się trójki dzieci. Okazuje się jednak, że nie na każdym polu całkowicie się zgadzają, a Maciej Myszkowski... ma zaskakujące zdanie o muzyce Justyny Steczkowskiej. Artystka ujawniła prawdę.

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski – związek

Jedna z najbardziej utalentowanych i popularnych polskich wokalistek i jej ukochany są razem już niemal ćwierć wieku. Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski związali się ze sobą w 2000 roku i wspólnie doczekali się trójki dzieci. Choć na co dzień zakochani tworzą szczęśliwą, zgraną i kochającą się parę, to okazuje się, że... nie zgadzają się ze sobą we wszystkim, a ich gusta znacznie się różnią w niektórych kwestiach. Jedną z nich jest muzyka artystki.

Czytaj też: Mało kto wie, że doczekali się syna, który dziś podbija sieć. Tak wygląda dziecko Paulli i Adama Konkola

Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

Justyna Steczkowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Justyna Steczkowska, Maciej Myszkowski, Bal Fundacji TVN
Fot. Podlewski/AKPA

Justyna Steczkowska, Maciej Myszkowski, Bal Fundacji TVN "nie jesteś sam", 2015 rok

Maciej Myszkowski nie lubi muzyki swojej żony? Justyna Steczkowska wyznała prawdę

Wydawać by się mogło, że przy takim stażu związku Maciej Myszkowski jest jednym z największych fanów swojej ukochanej. Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego! Mąż Justyny Steczkowskiej nie tylko nie przepada za twórczością żony, ale nawet... pozwala sobie na żarty w tej kwestii. „Mój mąż nie jest fanem, a czasem nabija się z moich piosenek”, wyznała wokalistka w rozmowie z Party.

Jak zdradziła Justyna Steczkowska w tej samej rozmowie, Maciej Myszkowski preferuje zupełnie inny rodzaj muzyki. Same zainteresowania męża wokalistki także mogą być niemałym zaskoczeniem. „Słucha innej muzyki. Przede wszystkim ogląda filmy o rybach, bo jest zapalonym wędkarzem”, dowiadujemy się.

Na szczęście artystka zupełnie nie zraża się opinią swojego ukochanego i nadaj pracuje nad swoją twórczością. Niewykluczone, że ponownie będzie próbowała swoich sił w preselekcjach do Eurowizji. „Zobaczymy, jestem w trakcie tworzenia płyty (...) Jest parę utworów, które mogłyby być na festiwalu”, wyznała w rozmowie z Party. Trzymamy kciuki!  

Zobacz także: Partner Agnieszki Dygant pożegnał Marzenę Kipiel-Sztukę. Poruszający gest Patricka Yoki

Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

Justyna Steczkowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2019 rok

Justyna Steczkowska, Maciej Myszkowski
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Justyna Steczkowska, Maciej Myszkowski

[Ostatnia publikacja na Viva Historie 17.06.2024.r]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.