Kourtney Kardashian otwiera portal lifestyle'owy Poosh
Fot. East News
o tym się mówi

Zostanie miliarderką? Kourtney Kardashian rusza z nowym biznesem!

Czym jest Poosh?

Barbara Łubko 14 marca 2019 15:30
Kourtney Kardashian otwiera portal lifestyle'owy Poosh
Fot. East News

Tydzień temu Kourtney Kardashian zaczęła promować na swoim instagramowym profilu nowy projekt, w który jest zaangażowana. Zdjęcie, które zamieściła, przedstawia ją siedzącą nago na blacie z laptopem i filiżanką herbatą. O co chodzi? Czym jest tajemniczy „Poosh”, który oznaczyła na zdjęciu? Wreszcie wszystko stało się jasne!

Poosh - nowy projekt Kourtney Kardashian

#pooshtheboundaries, „Poosh nie jest monologiem. To dialog”. Wszystkie informacje na temat nowego projektu, którymi Kourtney dzieliła się na Instagramie brzmią niezwykle enigmatycznie. Teraz wiemy na pewno, że Poosh to portal lifestyle'owy, który firmuje swoim nazwiskiem i w którego tworzenie w pełni zaangażowana jest najstarsza z sióstr Kardashian. Strona ma być zarówno skarbnicą lifestyle'wych porad, jak i platformą do rozmowy na tematy bliskie sercu Kourtney. Nic dziwnego - Kardashianka od dawna promuje zdrowy tryb życia: ograniczenie nieekologicznych przedmiotów (np. zawierających plastik) i żywności, a także walczy o zmianę składu kosmetyków sprzedawanych w USA na bardziej eko. Na stronie ma również pojawić się sklep! Jak donosi Radar Online, Poosh.com to marka lifestyle'owa, a na stronie znajdziemy m.in. zestaw do herbaty, wodę kolońską czy ręczniki.

Kourtney Kardashian otwiera portal lifestyle'owy Poosh
Fot. Instagram/poosh

O czym będzie Poosh?

Jak się okazuje Kourtney złożyła wniosek o zastrzeżenie znaku towarowego Poosh w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych 24 stycznia 2019 roku. Na stronie mają znaleźć się artykuły z wielu dziedzin - rozrywki, ćwiczenia, fitnessu, zdrowia, odnowy biologicznej, mody, dekoracji wnętrz, żywienia, podróży czy rodzicielstwa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Educate, motivate, create, curate. #pooshtheboundaries

Post udostępniony przez Poosh (@poosh)

Dlaczego Poosh?

Skąd pomysł na  nazwę? Poosh to zabawne przezwisko - tak bliscy nazywają jedyną córkę Kourtney Kardashian - Penelope Disick. To właśnie 6-letnia Penelope wystąpiła w sesji promującej Poosh. Jak myślicie, czy portal okaże się sukcesem, a Kourtney zbije na nim fortunę podobnie jak jej siostra Kylie Jenner?  

Kourtney Kardashian otwiera portal lifestyle'owy Poosh
Fot. Instagram/Zdjęcie profilowe kourtneykardash kourtneykardash

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?