westwing-trendy-jesien-2020-wnetrza-2
Fot. mat. prasowe
wnętrza

We wnętrzach liczą się detale! Jak modnie urządzić mieszkanie?

Ten prosty dodatek odmieni Twój dom…

Redakcja VIVA! 25 sierpnia 2020 18:30
westwing-trendy-jesien-2020-wnetrza-2
Fot. mat. prasowe

To właśnie detale nadają wnętrzom wyjątkowy klimat. Ciekawe meble, odpowiedni kolor na ścianach czy podłoga wskazują kierunek, ale to mniejsze akcesoria sprawiają, że dane pomieszczenie zyskuje charakter. Gdzie szukać takich, które najlepiej będą korespondowały z naszym stylem, a jednocześnie będą designerskie i oryginalne? My często zaglądamy do internetu.

Westwing x Kera Till - ta współpraca to przebój sezonu!

W naszych poszukiwaniach rzeczy ładnych do domu często trafiamy na WestwingNow.pl. Designerskie akcesoria są tu naprawdę ciekawe. Westwing podejmuje też współprace z uzdolnionymi artystami. I właśnie teraz efekty takiej kolaboracji możemy podziwiać w kolekcji poszewek na poduszki i pościeli Westwing x Kera Till.

Rysowniczka Kera Till pociągnięciem pędzla maluje fantastyczny świat, w którym chcielibyśmy się znaleźć. Jej rysunki są takie, jak ona sama: ultrakobiece, lekkie, delikatne i bardzo na czasie. 
Hermès, Ladurée, Chanel, Cartier i legendarny nowojorski hotel The Carlyle − wszyscy uwielbiają ilustracje tej dziewczyny z Monachium.

 Nic więc dziwnego, że Westwing, który zawsze trzyma rękę na pulsie wnętrzarskich trendów postanowił stworzyć projekt z tą artystką. 

Poszewki na poduszki oraz pościele stworzone w ramach drugiej współpracy Westwing x Kera Till są już dostępne na WestwingNow.pl w cenach od 99,90 do 379,90 zł.

westwing-trendy-2
Fot. mat. prasowe

westwing-trendy-jesien-2
Fot. mat. prasowe

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.