westwing-trendy-jesien-2020-wnetrza-2
Fot. mat. prasowe
wnętrza

We wnętrzach liczą się detale! Jak modnie urządzić mieszkanie?

Ten prosty dodatek odmieni Twój dom…

Redakcja VIVA! 25 sierpnia 2020 18:30
westwing-trendy-jesien-2020-wnetrza-2
Fot. mat. prasowe

To właśnie detale nadają wnętrzom wyjątkowy klimat. Ciekawe meble, odpowiedni kolor na ścianach czy podłoga wskazują kierunek, ale to mniejsze akcesoria sprawiają, że dane pomieszczenie zyskuje charakter. Gdzie szukać takich, które najlepiej będą korespondowały z naszym stylem, a jednocześnie będą designerskie i oryginalne? My często zaglądamy do internetu.

Westwing x Kera Till - ta współpraca to przebój sezonu!

W naszych poszukiwaniach rzeczy ładnych do domu często trafiamy na WestwingNow.pl. Designerskie akcesoria są tu naprawdę ciekawe. Westwing podejmuje też współprace z uzdolnionymi artystami. I właśnie teraz efekty takiej kolaboracji możemy podziwiać w kolekcji poszewek na poduszki i pościeli Westwing x Kera Till.

Rysowniczka Kera Till pociągnięciem pędzla maluje fantastyczny świat, w którym chcielibyśmy się znaleźć. Jej rysunki są takie, jak ona sama: ultrakobiece, lekkie, delikatne i bardzo na czasie. 
Hermès, Ladurée, Chanel, Cartier i legendarny nowojorski hotel The Carlyle − wszyscy uwielbiają ilustracje tej dziewczyny z Monachium.

 Nic więc dziwnego, że Westwing, który zawsze trzyma rękę na pulsie wnętrzarskich trendów postanowił stworzyć projekt z tą artystką. 

Poszewki na poduszki oraz pościele stworzone w ramach drugiej współpracy Westwing x Kera Till są już dostępne na WestwingNow.pl w cenach od 99,90 do 379,90 zł.

westwing-trendy-2
Fot. mat. prasowe

westwing-trendy-jesien-2
Fot. mat. prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.