wnętrza

Wnętrze 2021: wielki przewodnik po jesiennych trendach od Westwing!

Co będzie modne w aranżacji wnętrz w tym sezonie?

Redakcja VIVA! 16 września 2021 11:04

Specjaliści marki Westwing stworzyli wielki przewodnik po jesiennych trendach w aranżacji. Co będzie modne jesienią 2021? „Wrzesień to otwarcie sezonu jesienno-zimowego. Wtedy wszyscy szukają trendów, a Westwing już je prezentuje! Przygotowaliśmy dla Was własne September Issue, czyli specjalne wydanie magazynu modowego, które tradycyjnie otwiera nowy sezon. W naszej autorskiej wersji przedstawiamy aktualne trendy, jakie wprowadziliśmy do Westwing Collection. Zobacz, co będzie modne w nadchodzącym sezonie!”, mówi Marta Suchodolska, dyrektor kreatywna Westwing.pl

Więcej stylowych inspiracji wnętrzarskich znajdziesz na WESTWING.PL

Zobacz także: Delia Lachance, założycielka Westwing: „Co miałam do stracenia?”

Trendy wnętrzarskie na jesień 2021 według Westwing - SHADES OF GREEN

Już od kilku sezonów zieleń powraca jesienią. Za każdym razem w nowym odcieniu. Mieliśmy bottle green, czyli głęboki, ciemnozielony odcień, jak również sage green, czyli bardzo rozbieloną zieleń w odcieniu szałwii. Nie możemy też zapomnieć o moss green i hunter green z palety bardziej przygaszonych odcieni. W tym sezonie najmodniejsze jest łączenie wszystkich dotychczasowych tonów.

Trendy wnętrzarskie na jesień 2021 według Westwing - SCULPTURED SIDETABLE, czyli RZEŹBIONE stoliki

Trend personalizacji szczególnie rozwinął się przez ostatnie miesiące. Teraz chcemy, aby wnętrza,
w których przebywamy, były nie tylko praktyczne i piękne, ale także odzwierciedlały naszą osobowość. Z tego powodu coraz częściej decydujemy się na niepowtarzalne produkty.

Trendy wnętrzarskie na jesień 2021 według Westwing - GLASS LAMPS

W okrągłym lub owalnym kształcie, z jednym kloszem lub kilkoma, tak aby każdy znalazł wymarzony model! Szkło transparentne - daje mocne światło; szkło mleczne - delikatne i rozproszone. Gładka powierzchnia - pasuje do nowoczesnych wnętrz, a fakturowana - do klasycznych.

Trendy wnętrzarskie na jesień 2021 według Westwing - ANIMAL PRINT

Od kilku sezonów doceniamy bliskość przyrody, jednak teraz chcemy otaczać się naturą, nie ingerując w nią. Skóry zwierzęce zastąp więc ich motywami. Lamparcie cętki, pasy zebry lub wężowa skóra prezentują się równie pięknie (i tak samo drapieżnie!) w postaci ornamentów.

Trendy wnętrzarskie na jesień 2021 według Westwing - TEXTURED FURNITURE

Powraca szacunek dla rzemiosła. A wraz z nim piękne drewniane meble i ich fantazyjne fronty: ze strukturalnymi zdobienia, które zwracają uwagę i żłobieniami nadającymi meblom dekoracyjny, niepowtarzalny wygląd.

Trendy wnętrzarskie na jesień 2021 według Westwing - NEOETHNIC TEXTILE

Trend łączenia kultur i charakterystycznych dla nich motywów widać zarówno w strojach, jak i w aranżacjach wnętrz. Etniczne wzory swoją popularność zawdzięczają stylowi boho, który na dobre zagościł w naszych sercach już kilka sezonów temu. Teraz jednak stają się jeszcze bardziej zgeometryzowane. Dzięki temu wszystkie pasują do siebie… i do każdego wnętrza!

Westwing w VIVA
Fot. mat. prasowe Westwing

Westwing w VIVA dodatki
Fot. mat. prasowe Westwing

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.