dom rodziców księżnej Kate
Fot. East News
Królewskie życie

Zobaczcie wnętrza rodzinnego domu Kate, Pippy i Jamesa Middletonów!

To tu siostra księżnej Kate urządziła przyjęcie weselne

Marta Cieplak 28 maja 2022 16:30
dom rodziców księżnej Kate
Fot. East News

Rodzice księżnej Kate, Carole i Michael Middletonowie, to milionerzy, którzy fortunę zbili produkując gadżety i akcesoria na przyjęcia. Ale mimo, że są niezwykle zamożni i od kilkudziesięciu lat utrzymują bliskie stosunki z brytyjską arystokracją, ich dom wcale nie wygląda jak pałac lub zamek. To raczej dość skromna jak na ich możliwości posiadłość, ale położna na ogromnej działce, która gwarantuje całej rodzinie prywatność. Jak wygląda w środku? Mamy zdjęcia!

ZOBACZ TAKŻE: Zamek Windsor gotowy na święta. Królewską choinkę ozdabiano trzynaście godzin!

Dom rodziców księżnej Kate

Carole i Michael Middletonowie mieszkają w Bucklebury, niewielkiej wiosce położonej 45 minut jazdy samochodem od Londynu. To właśnie tam wychowywała się mała Kate wraz z rodzeństwem - Pippą i Jamesem. Niestety dom, który z wczesnego dzieciństwa pamięta Kate Middleton został sprzedany, bo stał blisko drogi i od czasu ślubu księżnej wzbudzał ogromne zainteresowanie turystów. Jednak rodzice Pippy, Jamesa i Kate postanowili kupić nową posiadłość w tej samej wsi, jednak wybrali dom położony na ogromnej, bo ponad 7 hektarowej działce. Dzięki temu mogą żyć z dala od gapiów i spędzać tam czas wspólnie z całą rodziną.

dom Pipy Middleton
Fot. East News

Dom zbudowany jest z czerwonej cegły i otoczony drzewami oraz kwiatami. Nie wygląda na duży, ale w środku znajduje się aż 7 sypialni, 6 salonów, jadalnia z XVII-wiecznym kominkiem, biblioteka, pokój wypoczynkowy. Do dyspozycji rodziny jest także basen, kort tenisowy i rozległe ogrody. Całość kilka lat temu warta była niemal 5 mln funtów, więc dzisiaj prawdopodobnie trzeba by zapłacić za nią jeszcze więcej.

Ogród jest tak piękny, że Pipa Middleton zdecydowała, że właśnie tam chce urządzić swoje przyjęcie weselne. I wcale nas to nie dziwi.

dom rodziców Kate Middleton
Fot. East News

ZOBACZ TAKŻE: Wielka Brytania. Najpiękniejsze kreacje księżnej Kate w czerwieni!

Jak wyglądają wnętrza domu rodziców księżnej Kate?

Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądają wnętrza domu rodziców księżnej Kate, mamy dla Was niespodziankę. Dzięki jednej z wielbicielek Kate i jej profilowi fanowskiemu na Instagramie, możemy zajrzeć do środka.

Jak widać wnętrza są niezwykle przytulne i jasne. Królują drewniane elementy oraz biel i beże. To zresztą doskonały sposób na urządzanie domów, bo wystarczą dodatki, by móc szybko zmienić jego klimat. 

Kuchnia jest duża, bo połączona  jadalnią i miejscem do odpoczynku. To tam odbywają się spotkania rodzinne i mini przyjęcia. Matka księżnej Kate przyznaje, że to dla niej bardzo ważna część domu:

Moja kuchnia stanowi serce domu, powiedziała w rozmowie z Good Housekeeping.

Na zdjęciach z lotu ptaka widać też, że z tyłu budynku dobudowano pomieszczenie w stylu ogrodu zimowego, który zapewnia doskonałe widoki na ogród przez cały rok. Co ciekawe, to właśnie w tym ogrodzie odbyła się pierwsza sesja zdjęciowa książęcej pary z małym George'em. Za aparatem stanął wtedy ojciec młodej mamy – Michael Middleton. 

Gdybyśmy mieli taki teren, na pewno też spędzalibyśmy tam dużo czasu. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.