Mieszkanie Karoliny Gilon jak wyglada jak meiszka gwiazda
Fot. Instagram: @karolinagilonofficial
domy gwiazd

Jak mieszka Karolina Gilon? Prowadząca „Love Island” lubi luksus?

Wnętrza jej mieszkania zachwycają! Oto jak je urządziła!

Redakcja VIVA! 26 lutego 2021 18:30
Mieszkanie Karoliny Gilon jak wyglada jak meiszka gwiazda
Fot. Instagram: @karolinagilonofficial
Karolina Gilon to jedna z bardziej znanych polskich influencerek. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 460 tysięcy followersów! Gilon w 2013 roku dołączyła do obsady serialu Miłość na bogato. Po dwóch latach od pojawienia się na ekranie podjęła kolejne wyzwanie i i spróbowała swoich sił w Top Model. Odpadła tuż przed finałem, ale została zauważona i osiągnęła sukces. Karolina zyskała wierne grono fanów, a jej profil na Instagramie stał się naprawdę popularny. Jakiś czas później 31-latka została prowadzącą randkowego show Love Island. Wyspa miłości. Jak widać kariera zawodowa gwiazdy świetnie się rozwija. a jak wygląda jej życie prywatne? Gdzie mieszka i jak urządziła swój dom?

Jak mieszka Karolina Gilon? Gwiazda „Love Island” pokazała mieszkanie!

Karolina mieszka w Warszawie. Nic dziwnego, bo jej pracowe zobowiązania związane są ze stolicą. Dzięki programowi Love Island. Wyspa miłości, podróżuje też do słonecznej Hiszpanii, ale chętnie wraca do swojego mieszkania, w którym nie jest nigdy sama. Gwieździe towarzyszy jej pupil, kot o pięknym imieniu Puszkin.

Gwiazda całe mieszkanie urządziła w nowoczesny i zarazem funkcjonalny sposób. Stylowo prezentuje się kuchnia, w której króluje biel. Podstawa w każdej kuchni to mądrze wydzielona przestrzeń do przechowywania - tak też została zaaranżowana kuchnia Gilon. Ozdobą kuchni jest designerki okap. Dolne szafki są białe, a górne drewniane. Jedna ze ścian pomalowana została na kolor butelkowej zieleni. Złote lampy prezentują się na tym tle doskonale.

Mieszkanie Karoliny Gilon jak wyglada jak meiszka gwiazda prowadzaca Love Island wnetrza
Fot. Instagram: @karolinagilonofficial

Do kuchni prowadzi ciekawie zaprojektowany korytarz. Łączą sie tu dwie podłogi drewniana i wykonan z białych kafelków. Modna szklana ściana w czarnej ramie to kolejny stylowy akcent w mieszkaniu Gilon. Na modne akcenty gwiazda  postawiła także w sypialni, w której ściany zdobią obrazy. W salonie natomiast znajduje się skórzana kanapa - to hit na wiosnę 2021! Wnętrza dopełniają duże rośliny w designerskich donicach, które nadają mieszkaniu przytulny charakter.
 
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?