Mieszkanie Karoliny Gilon jak wyglada jak meiszka gwiazda
Fot. Instagram: @karolinagilonofficial
domy gwiazd

Jak mieszka Karolina Gilon? Prowadząca „Love Island” gustuje w luksusie?

Wnętrza jej mieszkania zachwycają! Oto jak je urządziła.

Redakcja VIVA! 10 grudnia 2021 12:30
Mieszkanie Karoliny Gilon jak wyglada jak meiszka gwiazda
Fot. Instagram: @karolinagilonofficial
Karolina Gilon to jedna z bardziej znanych polskich influencerek. Jej profil na Instagramie obserwuje już prawie 500 tysięcy followersów! Gilon w 2013 roku dołączyła do obsady serialu Miłość na bogato. Po dwóch latach od pojawienia się na ekranie podjęła kolejne wyzwanie i i spróbowała swoich sił w Top Model. Odpadła tuż przed finałem, ale została zauważona i osiągnęła sukces. Karolina zyskała wierne grono fanów, a jej profil na Instagramie stał się naprawdę popularny. Jakiś czas później 31-latka została prowadzącą randkowego show Love Island. Wyspa miłości. Jak widać kariera zawodowa gwiazdy świetnie się rozwija. a jak wygląda jej życie prywatne? Gdzie mieszka i jak urządziła swój dom?

Jak mieszka Karolina Gilon? Gwiazda „Love Island” pokazała mieszkanie!

Karolina Gilon kończy dzisiaj 32 lata. Z tej okazji postanowiliśmy pokazać Wam, jak się urządziła. Modelka mieszka obecnie w Warszawie. Nic dziwnego, bo jej zawodowe zobowiązania związane są właśnie ze stolicą. Dzięki programowi Love Island. Wyspa miłości podróżuje też do słonecznej Hiszpanii, ale chętnie wraca do swojego mieszkania, w którym nie jest nigdy sama. Gwieździe towarzyszy jej pupil, kot o pięknym imieniu Puszkin.

Gwiazda całe mieszkanie urządziła w nowoczesny i zarazem funkcjonalny sposób. Stylowo prezentuje się kuchnia, w której króluje biel. Podstawa w każdej kuchni to mądrze wydzielona przestrzeń do przechowywania - tak też została zaaranżowana kuchnia Gilon. Ozdobą kuchni jest designerki okap. Dolne szafki są białe, a górne drewniane. Jedna ze ścian pomalowana została na kolor butelkowej zieleni. Złote lampy prezentują się na tym tle doskonale.

Mieszkanie Karoliny Gilon jak wyglada jak meiszka gwiazda prowadzaca Love Island wnetrza
Fot. Instagram: @karolinagilonofficial

Do kuchni prowadzi ciekawie zaprojektowany korytarz. Łączą się tu dwie podłogi drewniana i wykonana z białych kafelków. Modna szklana ściana w czarnej ramie to kolejny stylowy akcent w mieszkaniu Gilon. Na modne akcenty gwiazda postawiła także w sypialni, w której ściany zdobią obrazy. W salonie natomiast znajduje się skórzana kanapa - to hit na wiosnę 2021! Wnętrza dopełniają duże rośliny w designerskich donicach, które nadają mieszkaniu przytulny charakter.
 
Jak Karolina Gilon urządziła się w swoim warszawskim mieszkaniu? Czy faktycznie jest u niej tak luksusowo, jak by się można spodziewać? Zobaczcie w galerii zdjęć poniżej: 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.