Beyonce i Jay-Z Tiffany dom kampania
Fot. Matthew Momberger for SPFA, Dave J Hogan/Getty Images
design

Ten dom to cud architektury! To tu Beyoncé i Jay-Z kręcili reklamę Tiffany&Co.!

Zobacz, jak wyglądają luksusowe wnętrza posiadłości…

Redakcja VIVA! 24 kwietnia 2022 18:31
Beyonce i Jay-Z Tiffany dom kampania
Fot. Matthew Momberger for SPFA, Dave J Hogan/Getty Images

Pojawienie się Beyoncé i jej męża Jaya-Z w ich pierwszej wspólnej kampanii reklamowej wywołało burzę! Słynna para wystąpiła razem w reklamie luksusowej marki biżuteryjnej Tiffany&Co. Zdjęcia, które już możemy podziwiać są niesamowite. Podobnie jak wnętrza, w których zostały wykonane.

Nowa kampania Tiffany & Co. „About Love” ma celebrować współczesną miłość. Na pierwszych zdjęciach, które ukazały się w poniedziałek, Beyoncé ma na sobie czarną, podkreślającą krągłości suknię - ten look ewidentnie nawiązuje do kreacji Audrey Hepburn z filmu „Śniadanie u Tiffany'ego” z 1961 roku. Natomiast Jay-Z prezentuje się elegancko w czarnym smokingu, jedwabnej muszce i broszy wysadzanej diamentami.

Zobacz także: Beyoncé i Jay-Z w niesamowitej kampanii Tiffany& Co.!
 

Orum House - to tu Beyoncé i Jay-Z nakręcili kampanię dla Tiffany&Co.

Tak samo jak trudno jest odwrócić wzrok od znanej pary, tak samo ciężko przejść obojętnie od scenografii do kampanii. Sesja została sfotografowana w słynnej rezydencji Orum Residence w Los Angeles, wznoszącej się nad rozległym krajobrazem Bel Air. Rezydencja została zaprojektowana przez architekta Zoltana Pali, a jej przestronny dom mierzy ponad 1700 metrów kwadratowych. Dom - który posiada trzy odrębne skrzydła i jest zbudowany tak, że wydaje się unosić nad ziemią - został osobiście wybrany przez Carterów jako przepiękne przestrzenne tło dla sesji zdjęciowej.

Beyonce i Jay-Z Tiffany dom kampania orum house dom
Fot. Matthew Momberger for SPF:architects


15 września, Tiffany&Co. opublikuje film reklamowy, który będzie wspierał kampanię zdjęciową. Reżyserem teledysku jest Emmanuel Adjei, który wcześniej współpracował z Beyoncé przy filmie „Black Is King”. 28-krotna zdobywczyni Grammy zaśpiewa w nim "Moon River". 

Beyonce i Jay-Z Tiffany dom kampania orum house dom wnetrza
Fot. Matthew Momberger for SPF:architects

Fot. Matthew Momberger for SPF:architects

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…