VIVA! VIDEO

Uśmiech to Twoja supermoc. Zarażaj nim wszystkich wokół!

Pamiętaj - kto się uśmiecha, ten wygrywa!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 20 lutego 2022 12:08

Nie od dziś wiadomo, że podstawą w budowaniu relacji jest entuzjazm, dobra energia i pewność siebie. Jednym słowem - uśmiech! Wszyscy wolimy przebywać w towarzystwie osób radosnych i roześmianych. Są one postrzegane jako bardziej inteligentne, atrakcyjne, wiarygodne i - rzecz jasna - otwarte. Uśmiech pomaga zawierać znajomości, a później zmieniać je w silne i wartościowe relacje. Zarażajmy więc nim innych!

Co łączy zęby i pewność siebie?

Wiadomo jednak, że aby zmieniać świat i ludzi wokół, najpierw warto popracować nad pewnością siebie i poczuciem własnej wartości. Jaki związek z tym mają zęby? Ogromny! Jak każdy inny element naszego ciała, mogą nas wpędzać w kompleksy. Jeśli wstydzimy się swoich zębów, staramy się je na siłę ukryć - nie uśmiechamy się szeroko. Wpływa to też na nasze relacje z innymi, bo sprawiamy wrażenie mniej otwartych, spontanicznych i wiarygodnych.

dr-smile
Fot. materiały prasowe

Kto się uśmiecha, ten wygrywa

Idealnym sprzymierzeńcem w walce o piękny uśmiech będzie DR SMILE, producent nakładek prostujących wykonanych z innowacyjnego materiału ClearQuartz®, świetnej - niewidocznej i bardziej komfortowej - alternatywy dla aparatów ortodontycznych. Nakładki są tworzone dla każdego pacjenta indywidualnie. Wystarczy jedna wizyta, podczas której wykonane zostanie zdjęcie Twoich zębów za pomocą nowoczesnego skanera 3D. 

Po kilku tygodniach otrzymasz zestaw nakładek oraz dostęp do indywidualnego planu leczenia, który będzie monitorowany przez lekarzy z DR SMILE w Twojej aplikacji.

Nakładki DR SMILE nosi się 22 godziny na dobę i zmienia co 14 dni. Czas leczenia waha się między 4 a 12 miesięcy. 

Spróbuj nakładek prostujących DR SMILE i zarażaj uśmiechem innych. 

Materiał powstał z udziałem marki DR SMILE

TAGI #uśmiech #zęby

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.