VIVA! VIDEO

Uśmiech to Twoja supermoc. Zarażaj nim wszystkich wokół!

Pamiętaj - kto się uśmiecha, ten wygrywa!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 20 lutego 2022 12:08

Nie od dziś wiadomo, że podstawą w budowaniu relacji jest entuzjazm, dobra energia i pewność siebie. Jednym słowem - uśmiech! Wszyscy wolimy przebywać w towarzystwie osób radosnych i roześmianych. Są one postrzegane jako bardziej inteligentne, atrakcyjne, wiarygodne i - rzecz jasna - otwarte. Uśmiech pomaga zawierać znajomości, a później zmieniać je w silne i wartościowe relacje. Zarażajmy więc nim innych!

Co łączy zęby i pewność siebie?

Wiadomo jednak, że aby zmieniać świat i ludzi wokół, najpierw warto popracować nad pewnością siebie i poczuciem własnej wartości. Jaki związek z tym mają zęby? Ogromny! Jak każdy inny element naszego ciała, mogą nas wpędzać w kompleksy. Jeśli wstydzimy się swoich zębów, staramy się je na siłę ukryć - nie uśmiechamy się szeroko. Wpływa to też na nasze relacje z innymi, bo sprawiamy wrażenie mniej otwartych, spontanicznych i wiarygodnych.

dr-smile
Fot. materiały prasowe

Kto się uśmiecha, ten wygrywa

Idealnym sprzymierzeńcem w walce o piękny uśmiech będzie DR SMILE, producent nakładek prostujących wykonanych z innowacyjnego materiału ClearQuartz®, świetnej - niewidocznej i bardziej komfortowej - alternatywy dla aparatów ortodontycznych. Nakładki są tworzone dla każdego pacjenta indywidualnie. Wystarczy jedna wizyta, podczas której wykonane zostanie zdjęcie Twoich zębów za pomocą nowoczesnego skanera 3D. 

Po kilku tygodniach otrzymasz zestaw nakładek oraz dostęp do indywidualnego planu leczenia, który będzie monitorowany przez lekarzy z DR SMILE w Twojej aplikacji.

Nakładki DR SMILE nosi się 22 godziny na dobę i zmienia co 14 dni. Czas leczenia waha się między 4 a 12 miesięcy. 

Spróbuj nakładek prostujących DR SMILE i zarażaj uśmiechem innych. 

Materiał powstał z udziałem marki DR SMILE

TAGI #uśmiech #zęby

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.