DR SMILE mn
Fot. Adobe Stock
ZE ŚWIATA URODY

Luty to też dobry miesiąc na nowe postanowienia

Zobacz, jak je wdrożyć i uśmiechać się od ucha do ucha!

Redakcja VIVA! 2 lutego 2022 18:31
DR SMILE mn
Fot. Adobe Stock

Nie tylko początek roku jest doskonałą okazją do postanowień, które w styczniu szybko zaczynają się weryfikować. Może zatem początek lutego będzie lepszym pomysłem na wprowadzenie zmian? Od drugiego miesiąca roku warto zatem wybrać cel, który przybliży Cię do nowej, lepszej wersji samego siebie. Z DR SMILE i z innowacyjnymi alignerami możesz już w 4 miesiące spełnić swoje postanowienie i osiągnąć piękny uśmiech!

Czas na postanowienia... lutowe!

Zdrowy, piękny uśmiech jest teraz w zasięgu ręki każdego, a prostowanie zębów nigdy nie było tak łatwe, szybkie i estetyczne. Nowoczesna nakładka DR SMILE to niewidoczna dla oka alternatywa dla aparatów ortodontycznych, która dużo szybciej prostuje zęby, nie uszkadza szkliwa i jest podstawą kompleksowej terapii ortodontycznej, którą wykonać można bezpośrednio z domu.

DR SMILE 1
Fot. mat. pras. Dr Smile

DR SMILE w odpowiedzi na potrzeby swoich pacjentów opracowało optymalny plan leczenia, który rozpoczyna się od bezpłatnej wizyty, podczas której robiony jest kompleksowy skan 3D jamy ustnej. Na podstawie badania, lekarz przygotowuje indywidualny plan leczenia oraz przesyła do Pacjenta zestaw dopasowanych nakładek do samodzielnego stosowania w domu. Dodatkowo, dedykowana aplikacja pozwala śledzić cały proces leczenia i umożliwia kontakt z opiekunem DR SMILE, który chętnie udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania.

DR SMILE 2
Fot. mat. pras. Dr Smile

Nowy uśmiech na Walentynki

W lutym (przypominamy: miesiąc Walentynek!) postaw na nową, lepszą wersję siebie: zyskaj pewność siebie i uśmiechaj się szeroko bez wstydu. Sprawdź ofertę DR SMILE i umów się na darmowe badanie w wybranej klinice DR SMILE w Polsce. Masz więcej pytań? Odpowiadamy na te najpopularniejsze.

DR SMILE 3
Fot. mat. pras. Dr Smile

Z czego wykonane są nakładki DR SMILE?

ClearQuartz - to specjalny materiał, z którego produkowane są niewidoczne nakładki. Składa się on z trzech warstw: dwóch stabilnych warstw zewnętrznych i elastycznego rdzenia. Taka konstrukcja zapewnia komfort noszenia alignerów, podczas gdy zęby przesuwają się stabilny i w kontrolowany sposób.

Jaki jest czas leczenia?

Czas leczenia zależy od wady zgryzu, pierwsze efekty widać już po 3 miesiącach, najdłużej proces trwa 12 miesięcy.

Ile kosztuje leczenie?

Pierwsza wizyta podczas której wykonywany jest skan 3D jest bezpłatna oraz nie zobowiązuje do dalszego leczenia. Po zakwalifikowaniu się ceny zależą od poziomu wady - od 6,790 zł za lekką wadę do 11,390 zł za ciężką wadę.

Kim są założyciele DR SMILE?

Firma DR SMILE została założona w 2016 roku w Berlinie przez Jensa Urbaniaka i Christophera von Wedemeyera. Urbaniak pracował w Rocket Internet i jest współzałożycielem Go Butler, a Von Wedemeyer jest absolwentem Frankfurt School of Finance&Management i wcześniej pracował jako analityk. 

TAGI #uśmiech #zęby

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.