Zadbaj o swój piękny uśmiech i wzmocnij pewność siebie!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 21 lutego 2022 12:13

Uśmiech receptą na sukces? Wydawałoby się, że jest mnóstwo istotniejszych rzeczy, które decydują o naszej atrakcyjności na rynku pracy czy podczas spotkań towarzyskich. Ważniejsze są przecież nasze słowa, uczynki, intencje, kompetencje czy poczucie humoru. To prawda, ale nie od dziś wiemy, że pewność siebie ma kolosalny wpływ na to, jak odbierają nas inni ludzie oraz na to, jak sami siebie oceniamy. A uśmiech jest jego bardzo ważnym i od razu rzucającym się w oczy aspektem.

Powinien on kojarzyć się z samymi pozytywami - ułatwiać nam rozwijanie skrzydeł, spełnianie marzeń, wchodzenie w wartościowe relacje i zarażanie innych optymizmem. Jeśli tak się nie dzieje, warto wziąć sprawy w swoje ręce i zatroszczyć się o swój uśmiech! Dbanie o zdrowe i piękne zęby ma bardzo dużo wspólnego z budowaniem poczucia własnej wartości. Gdy czujemy się atrakcyjnie i komfortowo we własnej skórze, wszystko nagle staje się prostsze, szklanka jest zawsze do połowy pełna, a zadania, które wcześniej wydawały nam się niemożliwe do zrealizowanie, okazują się bardzo proste.

Z podobnego założenia wychodzi marka DR SMILE produkująca niewidoczne i wygodne nakładki prostujące, które - dzięki szczególnie wytrzymałemu i elastycznemu materiałowi ClearQuartz® - idealnie dopasowywują się do zębów. Hasłem przewodnim kampanii reklamowej marki jest "Who smiles - wins". A co wygrywa ten, kto się uśmiecha? Zyskuje pewność siebie, optymizm, charyzmę i dużo pozytywnej energii. Nawiązywanie kontaktów i przekonywanie innych do swoich wizji od razu stanie się łatwiejsze. Wystarczy się tylko uśmiechnąć!

Wykonaj pierwszy krok w stronę lepszego samopoczucia i realizacji swoich marzeń - zadbaj o piękny uśmiech i zdrowe zęby z DR SMILE!

Materiał powstał z udziałem marki DR SMILE

1/4
dr-smile
Copyright @materiały prasowe
1/4

2/4
dr-smile
Copyright @materiały prasowe
2/4

3/4
dr-smile
Copyright @materiały prasowe
3/4

4/4
dr-smile
Copyright @materiały prasowe
4/4

TAGI #uśmiech #zęby

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.