Rafal-Maslak-VIVA-mama-2020
Fot. Fot. KAMIL OZIMEK @kamil_ozimek
O tym się mówi

Rafał Maślak z żoną wyprawili bajkowy baby shower!

Wybrali jedno z najmodniejszych miejsc w Warszawie, a gości obowiązywał... dress code!

Marta Cieplak 24 maja 2021 15:30
Rafal-Maslak-VIVA-mama-2020
Fot. Fot. KAMIL OZIMEK @kamil_ozimek

Rafał Maślak z żoną już kilka miesięcy temu, podczas podróży do Meksyku poinformowali fanów o tym, że w tym roku po raz drugi zostaną rodzicami. Długo jednak nie chcieli zdradzić płci dziecka - okazało się, że czekali z tym aż do baby shower, które urządzili w bardzo modnym wśród gwiazd miejscu, tuż pod Warszawą. Dekoracje były godne Hollywood!

Baby shower Rafała Maślaka

Para zdecydowała, że baby shower urządzą i spędzą wspólnie. Na imprezę do Cicha 23 Event Place zaprosili tylko najbliższych znajomych, na oczach których sami dowiedzieli się, czy będą mieli syna czy córkę. Okazało się, że sami nie wiedzieli! Wybrali popularną w Stanach Zjednoczonych metodę przekazywania takich wiadomości – lekarz od usg chowa wynik w kopercie, którą przyszli rodzice przekazują do firmy eventowej, a tak w nieprzezroczystym balonie umieszcza niebieskie albo różowe confetti! Dopiero w momencie przebicia balonika widać, kto mieszka w brzuchu mamy:-) Drugim wariantem jest jeszcze tort – wtedy jego środek jest odpowiednio albo różowy albo niebieski.

Zobacz także: „Nigdy dotąd ie potrafiłem odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jestem gotowy na ojcostwo”. Rafał Maślak we wzruszającej rozmowie o byciu ojcem Maksymiliana!

Rafał i Kamila Maślak w ten właśnie sposób, na oczach najbliższych przyajciół dowiedzieli się, że będą mieli córkę, a więc ich synek Maks będzie miał siostrzyczkę. Para popłakała się ze szczęścia, bo właśnie o dziewczynce skrycie marzyli.

Do teraz nie mogę w to uwierzyć 🤷🏼‍♀️👧🏼❤️ to był kolejny najpiękniejszy dzień mojego życia 🥰❤️ dziękuje Wszystkim, którzy namówili mnie na to przyjęcie 😅 choć było mega ciężko 😅 bo i mnie ciekawość zżerała strasznie 😂, napisała Kamila na Instagramie.

Dziś Rafał opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z tej niezwykłej imprezy. Aby wszystko wyglądało na  nich spójnie, wszyscy, nawet goście, byli ubrani na biało! Dzięki temu klimat na fotografiach jest niesamowity. Zobaczcie zresztą sami!

Zobacz także: Rafał Maślak pokazał, jak urządził kuchnię! Co za przestrzeń!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.