Dominika Kulczyk z dziećmi, Inauguracja działalności Fundacji Kulczyk Foundation, 2014
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Z Życia gwiazd

Są już niemal dorośli, idą w ślady rodziców. Tak dziś wyglądają dzieci Dominiki Kulczyk i księcia Lubomirskiego-Lanckorońskiego

Jeremi i Weronika coraz częściej pojawiają się u ich boku

Olga Figaszewska 2 maja 2024 18:43
Dominika Kulczyk z dziećmi, Inauguracja działalności Fundacji Kulczyk Foundation, 2014
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Doczekali się wspólnie dwójki dzieci. Dominika Kulczyk i Jan Lubomirski-Lanckoroński są dumni z 20-letniego Jeremiego i 16-letniej Weroniki. Jak dziś wygląda ich życie? Syn kontynuuje rodzinne tradycje. Niedawno rozpoczął studia na prestiżowej uczelni. "Największą radością rodzica jest to, kiedy widzi, że dzieci idą swoją własną drogą, że są spełnione i szczęśliwe", mówiła bizneswoman w  jednym z wywiadów. 

Dzieci Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego. Jak wyglądają Weronika i Jeremi?

On – polski książę, biznesmen i przedsiębiorca, prezes Grupy Landeskrone i Fundacji Książąt Lubomirskich, ona – aktywistka, filantropka, inwestorka, jedna z najbardziej wpływowych Polek, założycielka i prezes Kulczyk Foundation. W 2021 roku Jan Lubomirski-Lanckoroński i Dominika Kulczyk stanęli na ślubnym kobiercu. Jednak nie było im dane iść razem przez życie. Ich relacja nie przetrwała próby czasu. Rozwiedli się po dwunastu latach małżeństwa w 2013 roku. Jednak dzięki swoim dzieciom ich losy na zawsze są splecione.

Czytaj też: Nie mówi i potrzebuje stałej opieki. Syn Colina Farrella cierpi na nieuleczalną chorobę

Dominika Kulczyk i Jan Lubomirski-Lanckoroński doczekali się dwójki pociech. W 2004 roku na świat przyszedł ich syn Jeremi, a cztery lata później doczekali się córki, Weroniki. „Macierzyństwo to przepiękna szansa na doświadczenie miłości bezwarunkowej w świadomości, że dzieci są wolnymi istotami, które są tu dla świata”, pisała bizneswoman w jednym z postów na Instagramie.

Rodzice starają się dmuchać w ich żagle. Niezależnie od tego, którą drogę obiorą, będą ich zawsze wspierać. Dominika Kulczyk uczy dzieci, by zawsze szły za głosem serca, cieszyły się małymi rzeczami. Starała się też chronić je przed życiem w złotej klatce. „Moim zdaniem trzeba uszanować to, że dzieci są odrębnymi bytami i my ich nie mamy dla siebie. Powinniśmy w którymś momencie życia wypuścić je jak strzały. Moje dzieci nie muszą się wszystkim podobać, nie muszą pełnić jakichś ról społecznych, nie muszą wykonywać rzeczy, które ich nie interesują”, wspominała bizneswoman w rozmowie z Mamo To Ja. „Myślę, że największą radością rodzica jest to, kiedy widzi, że dzieci idą swoją własną drogą, że są spełnione i szczęśliwe”, dodawała w rozmowie z Galą.

Dominika Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Weronika Kulczyk-Lubomirska, Jeremi Kulczyk-Lubomirski, Warszawa, 11.02.2014 rok
Fot. Grabarski Damian/AKPA

Dominika Kulczyk, Grażyna Kulczyk, Weronika Lubomirska-Lanckorońska, Jeremi Lubomirski-Lanckoroński, Warszawa, 11.02.2014 rok

Syn Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego idzie w jego ślady. Czym zajmuje się Jeremi Lubomirski-Lanckoroński? 

Od czasu do czasu Weronika i Jeremi towarzyszą rodzicom podczas oficjalnych wyjść. W czerwcu 2023 roku książę Jan Lubomirski-Lanckoroński wraz z żoną, hrabianką Heleną, zabrał dzieci na warszawską Galę Derby. Kolejna okazja do wspólnego świętowania nadarzyła się podczas wyścigów konnych w Ascot. Z kolei Dominika Kulczyk pokazała się w towarzystwie pociech na rozdaniu  Nagród Polskiej Rady Biznesu.  

W jednym z wywiadów Jan Lubomirski-Lanckoroński wyznał, że Jeremi rozpoczął prestiżowe studia w Londynie na kierunku zarządzania i zamierza iść w ślady taty. Cieszy się, że syn poważnie podchodzi do swojej przyszłości i do rodzinnych obowiązków.  

Sprawdź też: Tak dziś wygląda córka gwiazdy „Rancza”. Ma już 18 lat i odziedziczyła talent po rodzicach

Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Dominika Kulczyk, Jeremi Lubomirski-Lanckoroński, Weronika Lubomirska-Lanckorońska, Warszawa, 29.05.2023, Finał 12. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu PRB im. Jana Wejcherta

„Wybrał kierunek zarządzania, z myślą o przyszłym wkładzie w nasze rodzinne przedsięwzięcia, które kiedyś przejmie. Szczęśliwie, odnajduje także satysfakcję w tym wyborze. Niemniej jednak muszę podkreślić, że jest to niezwykły młody człowiek. Już teraz wdrażany jest w sprawy biznesu oraz Fundacji Książąt Lubomirskich, latem będzie odbywać praktyki i czasem naprawdę muszę pilnować, aby znalazł również chwilę na zwykłe rozrywki młodości. Poważnie traktuje też swoje rodzinne obowiązki. Jestem szczęśliwy, że nie muszę go na to namawiać”, opowiadał w 2023 roku na łamach Faktu.

Niedawno 20-latek towarzyszył tacie podczas wernisażu wystawy „Historia nie/oczywista. 200 lat Muzeum Książąt Lubomirskich”. Jeremi Lubomirski-Lanckoroński świetnie radzi sobie podczas oficjalnych wyjść.

Czy Weronika pójdzie w ślady brata? A może wybierze zupełnie inny kierunek? Na podjęcie decyzji przyjdzie odpowiedni czas.  

Życzymy wszystkiego, co najlepsze!   

Jan Lubomirski-Lanckoroński z żoną Heleną i córką Elisabeth, Weronika Lubomirska, Jeremi Lubomirski, Warszawa, 02.07.2023,  Służewiec
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Jan Lubomirski-Lanckoroński z żoną Heleną i córką Elisabeth, Weronika Lubomirska, Jeremi Lubomirski, Warszawa, 02.07.2023, Służewiec

Jan Lubomirski, Jeremi Lubomirski
Fot. Instagram @princeslubomirskifoundation

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.