Rafał Maślak pokazał kuchnie
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Rafał Maślak pokazał, jak urządził kuchnię! Co za przestrzeń!

Stylowe i modne wnętrze!

Aleksandra Frankowska 25 listopada 2020 12:27
Rafał Maślak pokazał kuchnie
Fot. Instagram

Rafał Maślak niedawno wraz z żoną i synem przeprowadził się do pięknego domu, który wybudował. Swoim fanom na Instagramie pokazał już wnętrze łazienki i salonu, a teraz przyszedł czas na kuchnię. Jak widać, to chyba jedno z jego ulubionych miejsc.

Nowy dom Rafała Maślaka

Dotychczas Maślak wraz z żoną Kamilą mieszkali w centrum Warszawy. Kiedy zostali rodzicami, zatęsknili jednak za spokojem i postanowili przeprowadzić się do domu, którego budowę nadzorował sam Rafał Maślak. Kilka długich miesięcy wytężonej pracy zaowocowało gniazdkiem, w którym już teraz mogą mieszkać całą rodziną. Trzeba przyznać, że wnętrza ich nowego domu to prawdziwe dzieło sztuki. Każdy chciałby w nim zamieszkać.

Rafał Maślak pokazał kuchnie
Fot. Instagram

Rafał Maślak pokazał stylową kuchnię

Niewiele osób wie, że Rafał Maślak uwielbia gotować i robi to wyśmienicie. Kuchnia to więc jego ulubione pomieszczenie w domu, które zostało urządzone w dość surowym stylu. Ma jednak swój ogromny urok, zwłaszcza na zdjęciach, kiedy Rafał gotuje wraz z małym Maksymilianem.

Przedwczoraj podczas wizyty brata z narzeczoną błysnąłem zapiekanką autorskiego przepisu a dziś czas na szarlotkę! Nie wiem, co mi się stało, ale mógłbym piec coś codziennie. Może czas pójść na jakiś profesjonalny kurs… Ostatnio nawet moja mama zadzwoniła z pytaniem, czy wszystko ze mną OK, bo non stop piekę (na pewno sądzi, że zwariowałem). Przy okazji mogę pokazać Wam w całej okazałości naszą nową kuchnię. No i powiedzcie mi, jak tu nie spędzać wolnego czasu przy garach?

Wnętrze kuchni jest ogromne i przestronne. Maślakowie postawili na szafki z jasnymi, szarymi frontami, aż do sufitu, ale nie zabrakło też drewnianych elementów. Ukryto w nich wszystkie niezbędne sprzęty AGD. Można zauważyć również marmurowe blaty i miedzianą armaturę, a uwagę zwraca też nowoczesne oświetlenie. Czarny żyrandol nad wyspą wygląda, jakby unosił się w powietrzu. 

Rafał Maślak pokazał kuchnie
Fot. Instagram

Rafał Maślak pokazał kuchnie
Fot. Instagram

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.