Rafał Maślak pokazał kuchnie
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Rafał Maślak pokazał, jak urządził kuchnię! Co za przestrzeń!

Stylowe i modne wnętrze!

Aleksandra Frankowska 25 listopada 2020 12:27
Rafał Maślak pokazał kuchnie
Fot. Instagram

Rafał Maślak niedawno wraz z żoną i synem przeprowadził się do pięknego domu, który wybudował. Swoim fanom na Instagramie pokazał już wnętrze łazienki i salonu, a teraz przyszedł czas na kuchnię. Jak widać, to chyba jedno z jego ulubionych miejsc.

Nowy dom Rafała Maślaka

Dotychczas Maślak wraz z żoną Kamilą mieszkali w centrum Warszawy. Kiedy zostali rodzicami, zatęsknili jednak za spokojem i postanowili przeprowadzić się do domu, którego budowę nadzorował sam Rafał Maślak. Kilka długich miesięcy wytężonej pracy zaowocowało gniazdkiem, w którym już teraz mogą mieszkać całą rodziną. Trzeba przyznać, że wnętrza ich nowego domu to prawdziwe dzieło sztuki. Każdy chciałby w nim zamieszkać.

Rafał Maślak pokazał kuchnie
Fot. Instagram

Rafał Maślak pokazał stylową kuchnię

Niewiele osób wie, że Rafał Maślak uwielbia gotować i robi to wyśmienicie. Kuchnia to więc jego ulubione pomieszczenie w domu, które zostało urządzone w dość surowym stylu. Ma jednak swój ogromny urok, zwłaszcza na zdjęciach, kiedy Rafał gotuje wraz z małym Maksymilianem.

Przedwczoraj podczas wizyty brata z narzeczoną błysnąłem zapiekanką autorskiego przepisu a dziś czas na szarlotkę! Nie wiem, co mi się stało, ale mógłbym piec coś codziennie. Może czas pójść na jakiś profesjonalny kurs… Ostatnio nawet moja mama zadzwoniła z pytaniem, czy wszystko ze mną OK, bo non stop piekę (na pewno sądzi, że zwariowałem). Przy okazji mogę pokazać Wam w całej okazałości naszą nową kuchnię. No i powiedzcie mi, jak tu nie spędzać wolnego czasu przy garach?

Wnętrze kuchni jest ogromne i przestronne. Maślakowie postawili na szafki z jasnymi, szarymi frontami, aż do sufitu, ale nie zabrakło też drewnianych elementów. Ukryto w nich wszystkie niezbędne sprzęty AGD. Można zauważyć również marmurowe blaty i miedzianą armaturę, a uwagę zwraca też nowoczesne oświetlenie. Czarny żyrandol nad wyspą wygląda, jakby unosił się w powietrzu. 

Rafał Maślak pokazał kuchnie
Fot. Instagram

Rafał Maślak pokazał kuchnie
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.