O TYM SIĘ MÓWI

Jak ona to robi?! 46-letnia Justyna Steczkowska zachwyca boskim ciałem w bikini!

Jednym zdjęciem gwiazda rozpaliła zmysły fanów do czerwoności

Konrad Szczęsny 2 sierpnia 2018 07:28

O jej nogach krążą w show-biznesie legendy. Justyna Steczkowska już dawno została okrzyknięta ikoną seksapilu na rodzimej scenie muzycznej. Nic dziwnego! Zdjęcie z wakacji, które wokalistka zamieściła na swoim Instagramie rozgrzało jej fanów do czerwoności. Nie szczędzą oni gwieździe komplementów i podkreślają, że w bikini wygląda jak nastolatka a nie dojrzała kobieta!

Justyna Steczkowska w bikini na wakacjach. Fani oszaleli z zachwytu

Artystka wypoczywa prawdopodobnie za oceanem, bo to tam nagrywała piosenki na nową płytę. Fotografia (numer 3 w naszej galerii), którą zamieściła w sieci kilka dni temu, zachwyciła męską część jej fanów, zaś u żeńskiej wywołała uczucie zazdrości. Justyna Steczkowska pozuje na niej, leżąc na molo. Bikini, które na tę okazję wybrała, świetnie podkreśliło jej kobiece kształty i idealną sylwetkę: płaski brzuch, kształtny biust oraz boskie nogi, które Piotr Galiński nazwał przy okazji jej udziału w Tańcu z Gwiazdami w 2007 roku „najpiękniejszymi nogami polskiego show-biznesu”.

Fani zachwyceni zdjęciem Justyny Steczkowskiej w bikini

„Już sam widok mnie relaksuje 🙂🙂”, „Aż trudno uwierzyć ,że kobieta na zdjęciu ma 45 lat Justyna wyglądasz jak osiemnastka”, „Obłędnie”, „Bogini piękna”, „Jaki pani to robi?! Super!”, piszą rozentuzjazmowani fani pod zdjęciem Justyny Steczkowskiej w kusym bikini.

I trudno im się dziwić!

Wydaje się zresztą, że atrakcyjny, ultrakobiecy wygląd to znak firmowy rodziny Steczkowskich. Jakiś czas temu starsza siostra wokalistki, Agata, także zamieściła w sieci zdjęcia w stroju kąpielowym z wakacji i również zachwyciła swoich fanów! 

Zgadzacie się z ich pochlebnymi opiniami?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.