Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska
O tym się mówi!

Internautka ostro skrytykowała Justynę Steczkowską. Diwa szybko powiedziała, co o tym myśli

"Nie pisz, że wiesz lepiej ode mnie"

Aleksandra Frankowska 30 marca 2024 08:51
Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

Justyna Steczkowska zaśpiewała swój eurowizyjny utwór "WITCH-ER Tarohoro" będąc gościnią programu "Jaka to melodia?". Najwyraźniej internautki nie uwierzyły, że diwa ma tak wspaniały głos, ponieważ zarzucił jej playback. Steczkowska nie powstrzymała się od komentarza i ostro odpowiedziała użytkowniczce.

ZOBACZ TEŻ: Ewa Chodakowska zamieściła poruszający wpis na temat wiary. Jej słowa wywołały gorącą dyskusję

Justyna Steczkowska oskarżona o playback

Występ Steczkowskiej w programie "Jaka to melodia?" spotkał się ze sporym oburzeniem ze strony internautów. Jedna z obserwatorek po emisji programu zarzuciła jej śpiewanie z playbacku. Steczkowska nie wytrzymała i ostro skomentowała jej słowa. 

"Eva to jest na żywo! Zaręczam Ci. Słychać nawet, jak głos się trzęsie. Ale żeby śpiewać na żywo, z taką ilością ruchu to trzeba nieustannie ćwiczyć. I to robię. Więc bądź tak miła i nie pisz, że wiesz lepiej ode mnie czy śpiewam na żywo" - podkreśliła Steczkowska.

Justyna Steczkowska, VIVA! 26/2019
Fot. Magdalena Łuniewska

CZYTAJ TEŻ: Maryla Rodowicz trafiła do szpitala i przeszła pilną operację. Jak czuje się artystka?

Steczkowska i stereotypach w branży muzycznej

Wokalistka będąc gościnią programu "Niech Gadają", zwróciła uwagę na problem etykiet, które przykleja się artystom scenicznym. Sama podkreśliła, że zarzuca jej się, że "wyje, kiedy wchodzi na scenę". Nie kryła, że bardzo irytują ją te komentarze, ponieważ piszą je głównie hejterzy, którzy zupełnie nie wiedzą, jak wygląda wszystko w rzeczywistości. Steczkowska mierzy się z krytyką od lat, ale skutecznie z nią walczy. 

Reprezentantka Polski na Eurowizję LUNA, Justyna Steczkowska, Kayah
Fot. Zuza Krajewska

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.