Sprawdzone miejsca w Polsce
Fot. STOCK ADOBE, INSTAGRAM: @latishapringer
O tym się mówi!

Oto najpopularniejsze farmy dyń w Polsce i nie tylko!

Warto się tam wybrać z rodziną lub przyjaciółmi

Marta Baran 10 października 2020 12:28
Sprawdzone miejsca w Polsce
Fot. STOCK ADOBE, INSTAGRAM: @latishapringer

Końcówka października to oczywiście sezon na dynie. Jedni zacierają ręce, bo w końcu mogą przygotować swoją ulubioną, rozgrzewającą zupę, inni nie wyobrażają sobie dekoracji jesiennych wnętrz bez tego klimatycznego akcentu. W ostatnim czasie coraz popularniejsze robią się tak zwane Pumpkin Patch, czyli farmy dyń. Z roku na rok coraz więcej takich miejsc tworzy się również w Polsce. Koniecznie zobaczcie, gdzie się wybrać, aby jeszcze bardziej poczuć jesień, a przy okazji spędzić miło czas w gronie bliskich.

Najpopularniejsza farma dyń

Na Instagramie aż roi się od zdjęć w przepięknym anturażu dyń! Jedną z popularniejszych jest Mr. Bones Pumpkin Patch w Beverly Hills, które oferuje coś więcej niż tylko dynie. Można tam odwiedzić niewielkie zoo, przejechać się kucykiem, a także wziąć udział w wielu zabawach – dekorowanie dyń bądź malowanie twarzy! Z racji tego, że farma znajduje się w Los Angeles miejsce pokochały również gwiazdy między innymi – Alessandra Ambrosio, Kim Kardashian, Harry Styles, a także Chiara Ferragni. Popularne farmy dyń w Polsce

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Mr. Bones Pumpkin Patch (@mrbones)

Farma Dyniowa Pumpkin Farm Warsaw

Aby wybrać się na farmę dyń z prawdziwego zdarzenia wcale nie trzeba lecieć do USA! Jedną z słynniejszych w naszym kraju jest ta w Powsinie pod Warszawą. Oprócz atrakcji z dynią w roli głównej można zwiedzić tu miejscowe zoo, pobawić się w słomianym labiryncie, a nawet przejechać traktorem! To świetna opcja dla tych, co chcą na kilka dni „wyskoczyć” poza miasto.

JEdynie

W jednej z podkrakowskich miejscowości – Wawrzenczycach znajduje się domowa farma JEdynie. Jak opisują miejsce właściciele – „W małym, tradycyjnym gospodarstwie rolnym uprawiamy wszystko to, co zapomniane i nietypowe” i między innymi znajdziemy tam dynie. W ofercie ponoć jest aż 90 przeróżnych gatunków dyń!

Dyniowe Love

Szukasz jedynej w swoim rodzaju dyni, która idealnie wpasuje się jako ozdoba do twoich wnętrz? Dyniowe Love to, które miejsce koniecznie musisz odwiedzić. Farma znajduje się na pomorzu, dlatego warto tam wstąpić podczas jesiennego urlopu nad Bałtykiem. W ofercie znajdują się ciekawe odmiany dyń jadalnych, a także ozdobnych, już na samych zdjęciach prezentują się niesamowicie!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LaTisha Springer (@latishaspringer)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.