Ty też możesz tam odpocząć

Redakcja VIVA! 12 października 2020 21:26

W dobie koronawirusa, kiedy ilość bezpiecznych kierunków do podróżowania jest wyraźnie ograniczona, jeszcze bardziej doceniamy wyjątkowe miejsca w naszym kraju. Nasi redaktorzy od jakiegoś czasu pracują zdalnie, ale zdarza się, że podróżują służbowo. Od jakiegoś czasu redakcja VIVA! odkrywa nowe interesujące naszym zdaniem miejsca w Polsce, które warto odwiedzić. Zobaczcie gdzie wybraliśmy się tym razem!

ApartWisła - apartament w Wiśle, trochę jak w domu...

Do Wisły przyjechałam późnym wieczorem, dlatego nie mogłam od razu ocenić lokalizacji. Droga samochodem z Warszawy zajęła mi około 5 godzin, to około 390 km. W Wiśle byłam dawno temu i nie znałam dobrze tych okolic, tym bardziej byłam bardzo ciekawa swoich wrażeń. Nawigacja doprowadziła mnie na miejsce bardzo szybko, dosyć długo wjeżdżałam swoim autem pod górę, a potem przywitał mnie kompleks nowoczesnych apartamentów, doskonale oświetlonych, z ochroną, dzięki czemu od razu poczułam się bezpiecznie. Zaskoczyło mnie, że mogę swobodnie zaparkować swój samochód zaraz przy wejściu do apartamentu. Na 24 godziny przed wyjazdem, otrzymałam od właścicielki precyzyjną wiadomość tekstową na mój numer telefonu - dotyczącą miejsca parkingowego, kodu dostępu apartamentu oraz tego co znajdę w samym apartamencie. Wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. Dopiero o poranku zobaczyłam jak piękny i przytulny jest apartament ApartWisła przy ul. Bukowej 17A. Stylowo i bardzo pięknie urządzony przestronny pokój, wspaniały taras z widokiem na góry, magiczny klimat...Idealne miejsce na romantyczny weekend we dwoje, rodzinny czas z bliskimi czy odpoczynek w pojedynkę.

Apartament idealny dla Ciebie

Na wyposażeniu znalazłam w zasadzie wszystko, czego potrzebowałam. Dla mnie najistotniejszy był oczywiście ekspres do kawy. Poranna kawa dla każdej redaktorki - obowiązkowa! W szufladach w kuchni nie tylko sprzęt do gotowania, ale szeroki wybór herbat, byłam pozytywnie zaskoczona. Planowałam poranne zakupy, a okazało się że większość jest już w apartamencie. Oczywiście doceniłam małą zgrabną lodówkę i zmywarkę dzięki, której łatwiej funkcjonowałam podczas tych trzech dni. W łazience również czekała na mnie niespodzianka w postaci kosmetyków i podstawowych środków czystości. Najbardziej jednak urzekło mnie duże łóżko, z pięknym drewnianym oparciem, które nie tylko stanowiło centrum pokoju. Większość czasu spędzałam jednak na tarasie, mogłam tam spokojnie pisać i jednocześnie delektować się widokiem. Oczywiście na terenie apartamentu jest bardzo dobre wifi! Na drewnianym stoliku nocnym czekał na mnie przewodnik po apartamencie, przygotowany przez właścicielkę, a także najważniejsze numery telefonów, które mogą przydać się w każdym momencie. Czułam się bezpiecznie, trochę jak w domu...

Chcesz tam pojechać?

Apartament możesz wynająć przez cały rok, funkcjonuje od 2018 roku. W zależności od pory roku, ceny ulegają zmianie, dlatego warto śledzić ApartWisła na booking.com albo kontaktować się bezpośrednio z bardzo miłą właścicielką. W zależności od sezonu ceny kształtują się między 299 zł (poza sezonem) do 599 zł w tracie sezonu. Oczywiście możesz również negocjować cenę z właścicielką wysyłając zapytanie na maila: bozena.jajszczak@gmail.com

Zajrzyj również na profil na fB

Obecnie w dobie pandemii, możliwe są jedynie podróże w charakterze służbowym. Tym samym zgodnie z obostrzeniami, goście którzy potrzebują noclegu są zobowiązani do wypełnienia oświadczenia, które przesyłane jest im bezpośrednio drogą mailową przed przyjazdem do apartamentu. Dla mnie był to naprawdę mile spędzony, chociaż pracowity czas. Serdecznie polecam!

Plusy od redakcji? Szeroki wybór książek i filmów w apartamencie! To się rzadko zdarza!

1/5
wnętrza 2020
Copyright @mat.prasowe
1/5

Przestronny pokój, piękny taras, a to wszystko w stylowym domowym klimacie.

2/5
wnętrza 2020
Copyright @mat.prasowe
2/5

Piękna łazienka o wysokim standardzie.

3/5
wnętrza 2020
Copyright @mat.prasowe
3/5

Wyposażona kuchnia. Znajdziesz w niej wszystko czego potrzebujesz!

4/5
wnętrza 2020
Copyright @mat.prasowe
4/5

Designerskie łóżko, to jeden z piękniejszych elementów tego apartamentu!

5/5
wnętrza 2020
Copyright @mat.prasowe
5/5

Serdecznie polecamy!

TAGI #spa #podróże

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.