pociąg Hogwarts Express Harry Potter
Fot. instagram.com/hogwartsexpressofficial/
PODRÓŻE

Teraz masz szansę na wyjątkową podróż śladami Harry'ego Pottera!

Wsiądź do magicznego Hogwart Ekspres!

Ksenia Krasko 1 maja 2019 16:00
pociąg Hogwarts Express Harry Potter
Fot. instagram.com/hogwartsexpressofficial/

Zawsze chciałaś znaleźć się na pokładzie legendarnego pociągu Hogwarts Express? To marzenie może stać się rzeczywistością! Teraz nawet mugole mają okazję doświadczyć dreszczyku emocji, przemierzając przez zielone wzgórza Szkocji w tym samym pociągu, który przywiózł Harry'ego, Hermionę i Rona do najsłynniejszej szkoły magii na świecie!

Podróż pociągiem z Harry'ego Pottera

Linie West Coast Railways oferują wyjątkową wycieczkę na pokładzie Ekspresu Hogwart śladami Harry'ego Pottera! Pociąg, ciągnięty przez lokomotywę parową, kursuje od kwietnia do października, i przemierza zapierające dech w piersiach szkockie krajobrazy, w tym słynny wiadukt Glenfinnan. Wydaje się to niewiarygodne, ale do niedawna ta niezwykła trasa kolejowa miała być zburzona. Na szczęście plany się zmieniły i pociąg powrócił do jazdy z pełną prędkością, osiągając 130 km/h.

Pociąg odjeżdża ze stacji znajdującej się 2 godziny jazdy od Glasgow, i kursuje dwa razy dziennie. Koszt przejazdu w jedną stronę wynosi około 50 euro dla dorosłych i 25 euro dla dzieci.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Platform 9¾ 🚂 (@hogwartsexpressofficial)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Platform 9¾ 🚂 (@hogwartsexpressofficial)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!