aplikacje podróż
Fot. stock.adobe.com
PODRÓŻE

Te niezwykłe aplikacje na pewno przydadzą Ci się podczas podróży!

Zainstaluj je jeszcze dziś!

Ksenia Krasko 27 kwietnia 2019 15:30
aplikacje podróż
Fot. stock.adobe.com

Wybierasz się w podróż? Super! Oprócz listy niezbędnych rzeczy, warto także pobrać przydatne aplikacje na swój smartfon – te programy nie tylko ułatwią podróż, ale także uczynią ją bardziej interesującą!

Najlepsze aplikacje do planowania podróży

Packpoint

Trudno jest przewidzieć, co może być potrzebne podczas Twojej podróży – wiele zależy od pogody i wielu innych czynników. Aby nie przepakowywać walizki po raz dziesiąty, skorzystaj z aplikacji Packpoint. Jest bardzo prosta: wybierasz miasto, datę podróży i zaplanowane atrakcje, aby po chwili otrzymać listę niezbędnych rzeczy w zależności od warunków pogodowych i Twoich planów. Listę możesz edytować!

Hopper

Na pierwszy rzut oka Hopper to kolejna aplikacja, która wyszukuje najtańsze bilety lotnicze. Ma jednak cechę, która ją wyróżnia – niezależnie od Ciebie obserwuje zmiany cen i wysyła powiadomienie o najlepszej chwili na zakup! Twórcy twierdzą, że miłośnicy podróży mogą zaoszczędzić nawet 40% na każdej podróży. Zakup biletu za pośrednictwem aplikacji zajmie nie więcej niż minutę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hopper (@hopper)

Roomer Travel

Nawet jeśli musisz odwołać podróż, anulowanie rezerwacji hotelowej nie zawsze jest możliwe. Roomer Travel to Twój ratunek! Ułatwia odstąpienie zarezerwowanego pokoju komuś innemu, zazwyczaj po niższej cenie.

Lonely planet

Aplikacja pomaga znaleźć interesujące miejsca w dowolnym miejscu na świecie! Lonely Planet pokazuje także koszty podróży do wybranego miejsca, a dodatkowo możesz zarezerwować bilet bezpośrednio w aplikacji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Lonely Planet (@lonelyplanet)

Najlepsze aplikacje podczas podróży

Maps.me

Ta wygodna aplikacja wyróżnia się szczegółowymi mapami, które nie pozwolą Ci się zgubić, gdziekolwiek jesteś. Co ważne – offline!

Citymapper

Citymapper to niezastąpiona aplikacja dla turystów, którzy zamierzają spędzić kilka dni w nieznanym mieście i planują podróżować środkami transportu publicznego. Buduje optymalne trasy, pokazuje rozkłady jazdy, a w niektórych regionach wysyła powiadomienia, że Twój środek transportu jest blisko.

Nord VPN

Jeśli potrzebny zasób internetowy jest zablokowany, usługa VPN bardzo Ci się przyda! Ponadto aplikacja może być pomocna podczas połączenia z otwartym punktem dostępu do WiFi w hotelu lub kawiarni – w tym przypadku chodzi o ochronę danych osobowych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez NordVPN (@nordvpn_app)

Instabridge

Aplikacja ma jedną, ale niezwykle potrzebną funkcję w naszych czasach: pokazuje, gdzie znajdują się punkty dostępu do WiFi (w kawiarni, w sklepie, na stacji metra) i przechowuje hasła dla każdego z nich.

Aplikacje dla miłośników jedzenia...

Foursquare wyszuka restauracje w interesującym Cię mieście i wyświetli szczere opinie innych użytkowników. Aplikacja Happycow wyszukuje wegetariańskie i wegańskie lokale w Twojej okolicy.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Foursquare (@foursquare)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?