Sprawdź nasze propozycje

Weronika Chocholska 11 lutego 2019 15:17

Połowa lutego to dobry czas, aby zaplanować majówkę nie martwiąc się o wolne terminy. W 2019 roku szykuje się naprawdę długa majówka - mamy do dyspozycji, aż 5 dni wolnego!  1 maja wypada w środę, więc biorąc 2 dni urlopu, możemy się cieszyć długim weekendem. Taka przerwa w pracy sprzyja wyjazdom poza miasto. Nie trzeba podróżować do odległych krajów, aby odpocząć i zebrać siły do dalszej pracy. W tym roku warto postawić na… polską wieś! Gospodarstwa agroturystyczne są idealnym rozwiązaniem, jeśli chcemy uciec od zgiełku miasta.  Pojezierza i tereny nadmorskie nadal pozostają najchętniej odwiedzanymi miejscami podczas majówki. Kiedy temperatury wzrastają, odpoczynek nad wodą jest zawsze dobrym pomysłem. Poza tym, to tam można spędzić czas korzystając z atrakcji na wodzie, takich jak rowerki wodne czy żeglarstwo. Warto też udać się na granicę wschodnią, gdzie znajdują się gęste szlaki rowerowe oraz rzeki, po których można organizować spływy kajakowe. Tam też, z dala od miast, możesz zrelaksować się z dobrą lekturą w ręku. Jeśli nie chcesz wyjeżdżać na drugi koniec Polski, dobrym pomysłem będzie rozejrzenie się po okolicznych wsiach w poszukiwaniu gospodarstwa odpowiedniego na wiosenny odpoczynek. 

Mazury, Pomorze, a może Lubelszczyzna? Jeśli nie wiesz gdzie zaplanować tegoroczną majówkę, sprawdź nasze propozycje!  

1/5
Majówka 2019, agroturystka w Polsce
Copyright @MATERIAŁY PRASOWE
1/5

Wilcza Ostoja, Dobrosław - województwo zachodniopomorskie. Cena za dobę wynosi od 370 zł do 590 zł w zależności od domku i liczby osób (maksymalnie 6). Pojezierze Drawskie pokrywa gęsta sieć szlaków rowerowych, a miłośnicy sportów wodnych nie będą narzekać na nudę pływając po drawskich jeziorach. 

2/5
Majówka 2019, agroturystka w Polsce
Copyright @MATERIAŁY PRASOWE
2/5

Agroturystyka "Na skraju czasu",  Sołtysy - województwo opolskie. Cena za pokój waha się od 100 zł do 120 zł noc/os. Slow life, dobra książka i relaks - tymi słowami charakteryzuje się to miejsce idealne dla osób, które w tą majówkę chciałyby trochę zwolnić.

3/5
Majówka 2019, agroturystka w Polsce
Copyright @Instagram.com/cisowyzakatek
3/5

Cisowy Zakątek, Sasino - województwo pomorskie. Cena pobytu przy 4 dniach w trakcie majówki wynosi 700 zł/domek przy 2-4 osobach. W pobliżu Cisowego Zakątka znajduje się fokarium oraz stadniny koni, dla tych, co chętnie spędzają czas ze zwierzętami. 

4/5
Majówka 2019, agroturystka w Polsce
Copyright @MATERIAŁY PRASOWE
4/5

Gościniec Szuwary, Kurtyń - województwo warmińsko-mazurskie. Cena za dobę wynosi od 170 zł do 260 zł  przy dwóch osobach. W Szuwarach zrelaksujesz się w ogrodzie przy grillu, wybierzesz się na grzybobranie albo zagrasz w jedną z wielu gier zespołowych z rodziną i przyjaciółmi. 

5/5
glamping
Copyright @www.siedliskosobibor.pl
5/5

Siedlisko Sobibór, Sobibór - województwo lubelskie. Za nocleg zapłacicie od 220 zł do 550 zł w zależności od domku/studia i liczby osób. Podczas pobytu możesz zorganizować spływ kajakowy rzeką Bug, a po wysiłku zrelaksować się w specjalnej strefie spa na terenie ośrodka.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.