Niesamowita okazja dla fanów Spice Girls!

Ksenia Krasko 20 maja 2019 16:29

Jeśli zbliżająca się trasa Spice Girls nie sprawia, że odczuwasz nostalgię za kultowym zespołem z lat 90., to na pewno ta wiadomość to zmieni! Masz szansę na powrót do czasów Spice World, bo teraz możesz zarezerwować dwudniowy pobyt w oryginalnym autobusie Spicetek z filmu z 1997 roku!

Autobus Spice Girls do wynajęcia

Dostępny do rezerwacji na Airbnb od rana 22 maja, piętrowy autobus we wzór flagi Wielkiej Brytanii został pięknie zaktualizowany przez jego nową właścicielkę Suzanne. Suzanne wyznaje, że nie ma oficjalnego związku z zespołem – w opisie aukcji mówi: „Chcę tylko, żeby inni fani mogli cieszyć się Spice Busem tak bardzo, jak ja. Jestem wielką fanką zespołu i starałam się dodać jak najwięcej drobnych akcentów inspirowanych dziewczynami i ich muzyką, aby wewnątrz było tak samo kultowo jak na zewnątrz!”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

On this day in 1997, our film Spice World was released in British cinemas. Who remembers going to see it? 🍿

Post udostępniony przez Spice Girls (@spicegirls)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Spice Girls (@spicegirls)

Rezerwacje są ograniczone tylko do dwudniowego pobytu, a nocować mogą trzy osoby. Autobus wyposażony jest w sypialnię, jadalnię ze stołem i krzesłami w absolutnie filmowym stylu, stary odtwarzacz CD do słuchania muzyki Spice Girls, oraz garderobę wraz z toaletką. Na pokładzie nie ma łazienki, kuchni ani bieżącej wody – będą one ustawione na zewnątrz. Podczas gdy zewnętrzna strona autobusu jest dokładnie taka, jaką pamiętamy z filmu, wnętrze zostało odświeżone. Oczywiście nie jest tak bogate, jak w Spice World, ale dywan w zebrę i neon Girl Power zapewniają ten sam klimat.

Marzy Ci się noc w autobusie Spice Girls? Zobacz, jak wygląda w środku!  

1/7
AirBNB, Spice Girls
Copyright @AIRBNB
1/7

Teraz możesz wynająć autobus z kultowego filmu Spice World!

2/7
AirBNB, Spice Girls
Copyright @AIRBNB
2/7

W salonie znajdują się fotele we wzór Union Jack, czyli flagi Wielkiej Brytanii...

3/7
AirBNB, Spice Girls
Copyright @AIRBNB
3/7

... i słynny neon z kultowym powiedzeniem Spicetek – Girl Power!

4/7
AirBNB, Spice Girls
Copyright @AIRBNB
4/7

Na drugim piętrze znajduje się przestronna sypialnia.

5/7
AirBNB, Spice Girls
Copyright @AIRBNB
5/7

Nie mogło tu zabraknąć wykładziny we wzór zebry. Doskonale oddaje klimat lat 90.!

6/7
AirBNB, Spice Girls
Copyright @AIRBNB
6/7

Według portalu Airbnb, w autobusie mogą nocować trzy osoby.

7/7
AirBNB, Spice Girls
Copyright @AIRBNB
7/7

Ze względu na zbliżającą się trasę koncertową, wynajęcie busa nie będzie lekkie. Jednak jest to tak wspaniała okazja dla fanów Spice Girls, że zajmiemy kolejkę...

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.