Czy z projektowaniem wnętrz radzą sobie równie dobrze jak z ubraniami?

Gabriela Łaskowska 7 sierpnia 2018 13:31

Projektanci mody często oprócz dobrego zmysłu odzieżowego, mogą poszczycić się również świetnym wyczuciem jeśli chodzi o projektowanie wnętrz. I nie raz nam to udowodnili! Często widujemy zdjęcia ich mieszkań, urządzone z klasą. Niektórzy jednak poszli o krok dalej. Przedstawiamy pokoje, apartamenty, a nawet całe hotele zaprojektowane właśnie przez projektantów mody!  

1/5
hotele projektantow
Copyright @THETELEGRAPH.COM
1/5

Ten rzymski pałac z włoskimi mozaikami i złotymi kolumnami, nie odstają od estetyki Donatelli Versace. Nawet najdrobniejsze szczegóły, takie jak personalizowane produkty do kąpieli czy obicia mebli zostały starannie zaprojektowane przez projektantkę.

2/5
hotele projektantow
Copyright @LEBELLECHASSE.COM
2/5

Hotel Le Bellechasse to jeden z trzech hoteli w Paryżu zaprojektowanych przez Christiana Lacroixa. Projektant przelał swoje modowe inspiracje na ściany, umieszczając na nich podobizny ważek i innych fantastycznych kreatur.

3/5
hotele projektantow
Copyright @BOOKING.COM
3/5

Ośrodek w kurorcie Tortuga Bay, składa się aż z 30 apartamentów i 13 willi, zaprojektowanych przez Oscara de la Rentę. Z ich okien roztacza się przepiękny widok na Morze Karaibskie, a dookoła słychać szum liści palmowych.

4/5
hotele projektantow
Copyright @ARMANIHOTELDUBAI.COM
4/5

Giorgio Armani wybrał najwyższy budynek na świecie, jako miejsce swojego pierwszego hotelu. Pokoje w Burj Khalifa utrzymane są w, charakterystycznych dla projektanta, brązowych i szarych tonach. Przez okna, sięgające sufitu, pięknie widać panoramę Dubaju.

5/5
hotele projektantow
Copyright @ARKADIUS.COM
5/5

W odrestaurowanym dworku Cascais w Portugalii, Arkadius zaprojektował dwupokojowy apartament w kolorze głębokiej czerwieni połączonej z czernią - kolory zainspirowane zostały jego kolekcją 2003-2004 Urban Orchid. W sypialni, nad złoto-czarną połyskującą sofą, wiszą zdjęcia z jego pokazów.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.