nowe loty
Fot. STOCK ADOBE
PODRÓŻE

Planujesz wakacje 2019? Sprawdź nowe połączenia lotnicze z Polski!

Linie lotnicze zapowiedziały kilka ekscytujących nowych tras

Gabriela Łaskowska 21 stycznia 2019 16:32
nowe loty
Fot. STOCK ADOBE

Od jakiegoś czasu zauważa się tendencję do częstszego wybierania przez osoby podróżujące samolotów, zamiast samochodu czy pociągu. Nic więc dziwnego, że w tym roku szykuje się wiele nowości w branży lotniczej!

Największe linie lotnicze, jak LOT czy Wizzair, zapowiedziały już kilka nowych, ekscytujących połączeń, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. 

Nowe połączenia, oferowane przez największych przewoźników, wskazują na trendy podróżnicze, jakie będą towarzyszyły nam w tym roku. Przede wszystkim, coraz więcej osób zaczyna interesować się bliskim wschodem i Afryką. I to właśnie te regiony będą głównie odwiedzane przez turystów w najbliższym czasie. Pracownicy firm lotniczych mówią też o ciągłym wzroście zainteresowania krajami Skandynawskimi, głównie Norwegią. Jakie jeszcze kierunki będą modne w 2019 roku?

Sprawdź nowości, które szykują dla nas popularne linie lotnicze! 

LOT

Jednym z najbardziej wyczekiwanych nowym połączeniem lotniczym, będą bezpośrednie loty do Miami! Trasa linii LOT uruchomiona zostanie 1 czerwca. Kolejnym hitem 2019 roku będą loty z Krakowa do Delhi! Połączenie ruszy 17 września 2019 i realizowane będzie do 7 lotów tygodniowo. 

Spekuluje się, że przewoźnik otworzy również połączenie do… Delhi! Jest to szczególnie dobra informacja dla fanów dalekiego wschodu. Od kiedy trasa będzie aktywna? Tego jeszcze nie wiemy. 

To nie wszystko! Następną nowością będzie połączenie do Bejrutu. LOT kilka lat temu realizował już podróże na tej trasie, jednak na kilka lat została ona zamknięta. Teraz zostanie ponownie otwarta 14 czerwca. Polacy coraz chętniej eksplorują bliski wschód. Nowe połączenie lotnicze z pewnością sprawi, że ten trend będzie się stale nasilać. 

Co jeszcze przygotowuje dla swoich klientów LOT? Wyjątkowe loty do Londynu! Mimo że połączenie to istnieje juz od dawna, teraz będziemy mieli możliwość lądowania na lotnisku. w samym centrum miasta! 

WIZZAIR

Dla mieszkańców Krakowa mamy dobre wiadomości. W tym roku uruchomione zostanie aż 12 nowych tras z tego miasta. Jest to o tyle dobra wiadomość, że do tej pory z krakowskiego lotniska Wizzair nie latał wcale, więc mieszkańcy miasta byli zmuszeni pojechać najpierw do Katowic. Gdzie polecimy Wizzairem z Krakowa? Przede wszystkim do Nicei i Kutaisi. 

Linia planuje również uruchomić bezpośredni lot z Warszawy do Marrakeszu oraz do Jordanii.

RYANAIR

Linia Ryanair również przygotowała kilka ciekawych nowych połączeń dla swoich klientów. Najbardziej wyczekiwane są loty do Kopenhagi, Hamburga i Saloników. Dobre wieści dla mieszkańców Szczecina - linia postanowiła uruchomić w kwietniu loty krajowe do Szczecina. 

Okazuje się, że osoby podróżujące coraz częściej zamiast samochodu czy pociągu, wybierają właśnie samolot! Głównie ze względu na korzystne ceny i krótki czas podróży. Kolejną nowością będzie uruchomienie połączenia z Poznania do Sztokholmu oraz z Warszawy do Marsylii. 

Teraz możesz zacząć planowanie wakacji!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.