aplikacje 2019
Fot. STOCK ADOBE
STYL ŻYCIA

Sprawdźcie, które aplikacje będą najpopularniejsze w 2019 roku!

Musicie mieć je na swoich telefonach

Gabriela Łaskowska 24 stycznia 2019 14:32
aplikacje 2019
Fot. STOCK ADOBE

Nie da się ukryć, że w dzisiejszym świecie nikt już nie wyobraża sobie życia bez telefonu. Nie jest on już tylko do dzwonienia. Zastępuje coraz więcej przedmiotów codziennego użytku, jak budzik, aparat czy kalkulator. Tworzone są stale nowe aplikacje - niektóre typowo rozrywkowe, a inne pomagające nam w codziennym funkcjonowaniu. 

Sprawdźcie, które aplikacje na telefon będą w trendach w 2019 roku! Warto mieć je na swoim telefonie!

1. GIPHY Cam

GIFy od jakiegoś czasu cieszą się rosnącą popularnością. Nic więc dziwnego, że użytkownicy coraz chętniej robią swoje własne animacje. Z pomocą przychodzi prosta aplikacja, GIPHY Cam, dzięki której samodzielnie wykonasz gify.

2. My Budget Book

Masz problem z dobrym zarządzaniem domowym budżetem? Jeśli czujesz, że nie masz swoich wydatków pod kontrolą, powinieneś wypróbować tę aplikację. My Budget Book w bardzo przejrzysty, graficzny sposób przedstawia Twoje miesięczne wydatki i przypływy gotówki. Aplikacja posiada funkcje ustalenia celów i limitów finansowych (np. ile pieniędzy możesz wydać tygodniowo na zakupy). Z nią świadome zarządzanie finansami nie będzie już takie trudne! 

3. Evernote

Potrzebujesz czegoś, co pomoże Ci odpowiednio zorganizować czas, zachować najlepsze pomysły i stworzyć notatki z rzeczami „to do”? Evernote będzie idealnym rozwiązaniem. Użytkownik może tam zapisywać nie tylko różne listy i notki, ale również zdjęcia, strony internetowe i wiadomości głosowe. Jest to niezwykle przydatne narzędzie dla osób, które mają dużo na głowie. 

4. Noom 

To aplikacja, która pomoże Wam zrzucić zbędne kilogramy! Dzięki niej nie tylko ułożycie rozpiskę żywieniową, dopasowaną do własnych potrzeb. W Noom znajdziecie również plan treningowy, który również stworzony jest specjalnie dla Was. Gdybyście czuli potrzebę poszerzenia swojej wiedzy na temat zdrowego trybu życia, w aplikacji znajdziecie również prawie 300 artykułów o tej tematyce. 

5. Comixify

Dzięki tej aplikacji zamienicie każdy film w komiks! Polscy studenci wymyślili algorytm, pozwalający zamieniać ruchomy obraz na graficzne klatki. Teraz będziecie mogli zamienić swoje ulubione filmy i teledyski w rysunkową historię!

6. Screen Time

W dzisiejszym świecie ciężko być offline. Ciągła potrzeba scrollowania social mediów, odpisywania na komentarze i lajkowania zdjęć jest silniejsza od nas. Od jakiegoś czasu stale rośnie popularność aplikacji Screen Time, która ma walczyć z tym problemem. Jak działa? Narzędzie zbiera wszystkie dane na temat naszej działalności na telefonie, głównie związanej z social mediami. Jest w stanie podać dokładną ilość czasu, którą spędziliście w każdej aplikacji, poda Wam liczę otrzymanych powiadomień, a także jak często sięgaliście po telefon. Screen Time daje dodatkowo możliwość ustawiania limitów czasowych na aplikacje, dzięki którym będziecie mogli sami nałożyć sobie ograniczenia. 

7. Pl@ntNet

Aplikacja to taki Shazam, przeznaczony dla roślin. Popularność roślin stale rośnie, coraz chętniej dekorujemy nimi nasze mieszkania, jednak częstym problemem jest brak wiedzy na temat gatunków, jakie posiadamy. A jak mamy odpowiednio dbać o o nie, jeśli nie wiemy nawet co dokładnie stoi na naszym parapecie? Z pomocą przychodzi Pl@ntNet! Wystarczy, że zrobicie zdjęcie roślinie, a aplikacja od razu podpowie z jakim gatunkiem macie do czynienia. 

8. Smartify

To kolejna aplikacja, która działa podobnie, co Shazam. Jeśli odwiedzacie galerię sztuki, muzeum, bądź zabytek i nie chcecie nosić przy sobie przewodnika, który powie Wam na jakie dzieło akurat patrzycie, to jest to rozwiązanie dla Was! Smartify jest aplikacją, która rozpoznaje obrazy! Jedyne, co musicie zrobić, to wykonać jej zdjęcie, a appka od razu poda tytuł dzieła, autora, datę powstania oraz inne ciekawe informacje na jego temat. 

9. Hater

To nowa wersja Tindera, tyle że działa… na odwrót. Hater, to aplikacja randkowa, w której użytkownicy dopasowywani są do siebie na podstawie tego, co oboje nienawidzą! To zupełnie nowe spojrzenie na randkowanie! W końcu nie od dziś wiadomo, że wspólne narzekanie zbliża jeszcze bardziej, niż wspólne cechy!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.