Torty weselne są już passé...

Gabriela Łaskowska 13 stycznia 2019 11:02

Zaręczyliście się niedawno i czujecie, że przytłacza Was planowanie wesela? Zawsze wiąże się to z wieloma decyzjami. Jakie kwiaty wybrać? Zespół czy DJ? Tort waniliowy czy czekoladowy? W końcu każdy z nas chce, by ten wyjątkowy dzień był dopięty na ostatni guzik. 

Zaplanowanie ślubu i wesele, to coś więcej, niż zaklepanie terminu. Szukacie poradnika, który pomoże Wam w tych ważnych decyzjach? Sprawdźcie, jakie trendy weselne będą hot w 2019 roku. Dzięki nim zaplanujecie niezapomniane przyjęcie!  

1/5
trendy weselne
Copyright @STOCK ADOBE
1/5

DZIKIE KWIATY

Era słodko-różowych, idealnie ułożonych bukietów, zakończyła się. W tym roku stawiamy na dzikie kwiaty w intensywnych kolorach. Nie skupiaj się na idealnym ułożeniu ich. Im kompozycje będą naturalniej wyglądać, tym lepiej!

2/5
trendy weselne
Copyright @STOCK ADOBE
2/5

STÓŁ DESEROWY

Pewnie ciężko Wam sobie wyobrazić wesele bez tortu. Teraz będą one powoli wychodzić z mody. Ich miejsce zajmie stół deserowy ze smakowitymi, instagramowymi deserami. Wózek z lodami? Mini torciki dla każdego gościa? A może wieża z pączków?

3/5
trendy weselne
Copyright @STOCK ADOBE
3/5

ECO

Ekologia jest zawsze trendy. Zaproszenia możesz wysłać na papierze biodegradowalnym, resztki z wesela warto oddać potrzebującym, a zamiast prezentów ślubnych, możesz poprosić gości o przeznaczenie pieniędzy na jakąś organizację charytatywną.

4/5
trendy weselne
Copyright @STOCK ADOBE
4/5

LIŚCIKI

Do niedawna modna była kaligrafia. Teraz najważniejsze, aby Wasze zaproszenia ślubne wyróżniały się designem. Postaw na kolorowe koperty i nietypowy papier (np. kalkę). Żeby nie przesadzić z dekoracyjnością, skontrastuj to z prostą czcionką.

5/5
trendy weselne
Copyright @STOCK ADOBE
5/5

ROZRYWKI NA WESELU

Chociaż nie ma nic złego z klasycznej imprezie weselnej z DJ-em, jednak można trochę bardziej poeksperymentować w trakcie planowania wesela. Możesz zapewnić swoim gościom występy cyrkowców na żywo, malowanie twarzy i nietypowe konkursy!

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Przetakiewicz o tym, jak być szczęśliwą po 50.! A także trendy w modzie i urodzie na wiosnę i lato!