Bezos zamierza żyć jak zwykli ludzie?

Redakcja Viva! 5 sierpnia 2020 19:30

Na początku 2020 roku Jeff Bezos zapłacił rekordową kwotę 165 milionów dolarów za słynną posiadłość Jacka Warnera Davida Geffena, położoną w dzielnicy Benedict Canyon w Beverly Hills. Jak się jednak okazuje, teraz Bezos postanowił zainwestować w kolejną, dużo skormniejszą rezydencję. Nowy nabytek miliardera wart jest zaledwie 10 milionów dolarów i prezentuje się bardzo skromnie.

Skromny nowy dom Jeffa Bezosa

Zbudowany w 1930 roku, dwupiętrowy tradycyjny dom został zaprojektowany przez znanego architekta Sumnera Spauldinga i ostatnio sprzedany w 2018 roku za 5,45 miliona dolarów. Ostatni kupujący dokonał  odświeżenia nieruchomości pod nadzorem tego samego zespołu projektowego, który odnowił również sąsiedni dom, ostatecznie kupiony przez Justina Biebera!

Posiadłość opisana została jako „romantyczne pied-à-terre” z sześcioma kominkami, bawialną, salą medialną, biblioteką i centralnym dziedzińcem. Nie jest jasne, jakie plany co do rezydencji ma Bezos. Dom jest niezwykle skromny i wydaje się mało prawdopodobne, że chciałby w nim zamieszkać. Jednak teren tej nieruchomości graniczy z wielką posiadłością Bezosa, wartą 165 milionów dolarów. Możliwe, że miliarder chce czuć się bardziej komfortowo i ograniczyć kontakt z sąsiadami. Możliwe też, że Bezos urządzi w nowym domu home office w wersji luksusowej!
 

1/5
EN_0143Jeff-bezos-nowy-dom-kupil-skromny-ile-kosztowal-1
Copyright @East News
1/5

Nowy dom Jeffa Bezosa to niewielka posiadłość.

2/5
EN_0143Jeff-bezos-nowy-dom-kupil-skromny-ile-kosztowal-kuchnia-1
Copyright @East News
2/5

Funkcjonalna kuchnia urządzona jest w klasycznym stylu.

3/5
Jeff-bezos-nowy-dom-sypialnia-biel
Copyright @East News
3/5

Główna sypialnia ma tradycyjny amerykański charakter.

4/5
EN_0143Jeff-bezos-nowy-dom-kupil-skromny-ile-kosztowal-lazienka-1
Copyright @East News
4/5

W łazience w stylu retro zachwyca drewniana podłoga.

5/5
EN_0143Jeff-bezos-nowy-dom-kupil-skromny-ile-kosztowal-ogrod
Copyright @East News
5/5

Małe patio zapewnia prywatność.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.