Zobacz zdjęcia
Fot. Courtesy of Hilton & Hyland/ Getty Images
DOMY GWIAZD

Szef Amazona Jeff Bezos kupił posiadłość za 165 milionów dolarów!

Już same zdjęcia robią wrażenie

Marta Baran 15 lutego 2020 15:00
Zobacz zdjęcia
Fot. Courtesy of Hilton & Hyland/ Getty Images

Jeff Bezos, amerykański przedsiębiorca oraz szef Amazona w 2018 i 2019 roku został najbogatszym człowiekiem świata według agencji Bloomberg. Jego majątek jest szacowany na 130,8 miliarda dolarów. Ostatnio zainwestował on w najdroższą rezydencję w Los Angeles wartą 165 miliona dolarów. Jesteście ciekawi, jak prezentuje się posiadłość?

Nieruchomość nazywa się Warner Estate i została zbudowana przez jednego z założycieli Warner Bros. Posiadłość składa się z pensjonatów, kortu tenisowego, a także pola golfowego. Jak się okazuje, był to najdroższy zakup nieruchomości w historii Los Angeles. Zagraniczne media podają, że Jeff Bezos kupił rezydencję od potentata medialnego  Davida Geffena.

Historia domu Jrffa Bezosa

Rezydencja została zbudowana w latach 30. XX wieku i rzekomo do jego budowy wykorzystano drewno z balkonu, na którym Napoleon Bonaparte oświadczył się Józefinie. Już na samych zdjęciach widać, że nieruchomość została zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół, aby właściciel mógł korzystać z nowoczesnych udogodnień. Koniecznie zobaczcie zdjęcia i przekonajcie się, jak wygląda najdroższy dom na świecie!  

Zobacz zdjęcia
Fot. Courtesy of Hilton & Hyland

Zobacz zdjęcia
Fot. Courtesy of Hilton & Hyland/ Getty Images

Zobacz zdjęcia
Fot. Courtesy of Hilton & Hyland

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?