Zobacz zdjęcia
Fot. Courtesy of Hilton & Hyland/ Getty Images
DOMY GWIAZD

Szef Amazona Jeff Bezos kupił posiadłość za 165 milionów dolarów!

Już same zdjęcia robią wrażenie

Marta Baran 15 lutego 2020 15:00
Zobacz zdjęcia
Fot. Courtesy of Hilton & Hyland/ Getty Images

Jeff Bezos, amerykański przedsiębiorca oraz szef Amazona w 2018 i 2019 roku został najbogatszym człowiekiem świata według agencji Bloomberg. Jego majątek jest szacowany na 130,8 miliarda dolarów. Ostatnio zainwestował on w najdroższą rezydencję w Los Angeles wartą 165 miliona dolarów. Jesteście ciekawi, jak prezentuje się posiadłość?

Nieruchomość nazywa się Warner Estate i została zbudowana przez jednego z założycieli Warner Bros. Posiadłość składa się z pensjonatów, kortu tenisowego, a także pola golfowego. Jak się okazuje, był to najdroższy zakup nieruchomości w historii Los Angeles. Zagraniczne media podają, że Jeff Bezos kupił rezydencję od potentata medialnego  Davida Geffena.

Historia domu Jrffa Bezosa

Rezydencja została zbudowana w latach 30. XX wieku i rzekomo do jego budowy wykorzystano drewno z balkonu, na którym Napoleon Bonaparte oświadczył się Józefinie. Już na samych zdjęciach widać, że nieruchomość została zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół, aby właściciel mógł korzystać z nowoczesnych udogodnień. Koniecznie zobaczcie zdjęcia i przekonajcie się, jak wygląda najdroższy dom na świecie!  

Zobacz zdjęcia
Fot. Courtesy of Hilton & Hyland

Zobacz zdjęcia
Fot. Courtesy of Hilton & Hyland/ Getty Images

Zobacz zdjęcia
Fot. Courtesy of Hilton & Hyland

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.