Szczeniak w zielonym kolorze przyszedł na świat w Niemczech
Fot. Adobe.Stock.com
o tym się mówi!

Na świat przyszedł szczeniak w kolorze fluo!

To niewiarygodne, ale piesek urodził się jaskrawozielony…

Redakcja VIVA! 20 stycznia 2020 19:30
Szczeniak w zielonym kolorze przyszedł na świat w Niemczech
Fot. Adobe.Stock.com

Poznajcie Hulka! Kompletnie nie dziwi nas imię, które nadano temu szczeniaczkowi owczarka niemieckiego, który urodził się w USA - pies przyszedł na świat z jaskrawozielonym futrem. Zwierzątko ne ma jednak żadnych nadprzyrodzonych zdolności… Zielona sierść to niezwykle rzadkie zjawisko, ale zupełnie naturalne i niegroźne dla pieska. Sierść zabarwia się jeszcze w łonie matki, a kolor utrzymuje się zaledwie przez kilka dni po narodzinach psa.

Szczeniak z zielonym futrem

To nie pierwszy przypadek zielonego szczeniaka. W 2017 w Wielkiej Brytanii na świat przyszedł zielony szczeniak rasy golden retriever o imieniu „Forest” „Rio” Golden Retriever rodzi zielonego szczeniaka o imieniu Forest. Właścicielka psa Louise Sutherland doznała szoku gdy zobaczyła, że jeden z dziewięciu szczeniaków z miotu jest miętowo-zielony.

Szczeniak w zielonym kolorze przyszedł na świat w Niemczech
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.