Szczeniak w zielonym kolorze przyszedł na świat w Niemczech
Fot. Adobe.Stock.com
o tym się mówi!

Na świat przyszedł szczeniak w kolorze fluo!

To niewiarygodne, ale piesek urodził się jaskrawozielony…

Redakcja VIVA! 20 stycznia 2020 19:30
Szczeniak w zielonym kolorze przyszedł na świat w Niemczech
Fot. Adobe.Stock.com

Poznajcie Hulka! Kompletnie nie dziwi nas imię, które nadano temu szczeniaczkowi owczarka niemieckiego, który urodził się w USA - pies przyszedł na świat z jaskrawozielonym futrem. Zwierzątko ne ma jednak żadnych nadprzyrodzonych zdolności… Zielona sierść to niezwykle rzadkie zjawisko, ale zupełnie naturalne i niegroźne dla pieska. Sierść zabarwia się jeszcze w łonie matki, a kolor utrzymuje się zaledwie przez kilka dni po narodzinach psa.

Szczeniak z zielonym futrem

To nie pierwszy przypadek zielonego szczeniaka. W 2017 w Wielkiej Brytanii na świat przyszedł zielony szczeniak rasy golden retriever o imieniu „Forest” „Rio” Golden Retriever rodzi zielonego szczeniaka o imieniu Forest. Właścicielka psa Louise Sutherland doznała szoku gdy zobaczyła, że jeden z dziewięciu szczeniaków z miotu jest miętowo-zielony.

Szczeniak w zielonym kolorze przyszedł na świat w Niemczech
Fot. East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.