Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Robert Lewandowski przeszedł na kolejną dietę. Za namową Ani?

Poznajcie szczegóły!

Redakcja VIVA! 15 listopada 2019 17:24
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, VIVA! 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Obecnie Robert Lewandowski nie może narzekać na brak formy. Niewątpliwie jest to zasługa jego nowych nawyków żywieniowych. Jak wiadomo piłkarz reprezentacji Polski ma ogromne wsparcie oraz motywację od swojej żony Anny Lewandowskiej. Myślicie, że nowa dieta to właśnie jej zasługa?

Dieta sportowca

Napastnik Bayernu Monachium przygotowuje się do nadchodzącego sezonu i z tego, co wiadomo zmienił kilka rzeczy, aby jego forma była jeszcze lepsza. Jak się okazuje, piłkarz postawił na nowe nawyki żywieniowe, jak zdradził na Twitterze Tomasz Włodarczyk, dziennikarz Przeglądu Sportowego: „Niedawno pisałem, co zmienił wokół siebie Lewandowski, że strzela jak szalony i ma najlepsze wyniki testów w karierze. To dodam jeszcze, że w przerwie między sezonami został na chwilę Wege Lewym i przestał jeść mięso.”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Mimo, że Lewandowski nie przeszedł całkowicie na wegetariańską dietę, nowy jadłospis przynosi rezultaty. Jak wyznał Robert na konferencji prasowej przed meczem z Izraelem: „Chodzi o rodzaj ćwiczeń oraz intensywność, z jaką je wykonywałem. W trakcie sezonu też inaczej trenuję niż wcześniej, w inny sposób się regeneruję. Nigdy w karierze nie miałem tak dobrych wyników badań wydolnościowych. Przygotowanie fizyczne ma ogromne znaczenie w meczu, bo wtedy łatwiej o drybling, skuteczny strzał. Ono dodaje pewności, ważne jest również skupienie i maksymalna koncentracja, bo czasem decyzje trzeba podejmować w ułamek sekundy.” Myślicie, że cenne wskazówki dotyczące nowych nawyków żywieniowych otrzymuje od Ani Lewandowskiej?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.