Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O NIEJ SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pojawiła się premierze filmu Proceder. Sprytnie ukryła ciążowy brzuszek

Stylizacja? Zachwycająca!

Rafał Kowalski 15 listopada 2019 10:29
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Wczorajsza premiera filmu Proceder, która odbyła się w Warszawie, zostanie zapamiętana na długo nie tylko ze względu na fantastyczną produkcję, ale i gwiazdy, które pojawiły się na ściance. Szczególną uwagę fotoreporterów przykuła Anna Lewandowska, która jest w drugiej ciąży. Aparaty towarzyszyły żonie Roberta Lewandowskiego nie tylko na czerwonym dywanie, ale i na Sali kinowej. Jak wyglądała trenerka?

Anna Lewandowska na premierze filmu Proceder

Wysportowana 31-latka wybrała na imprezę biało-czarny zestaw. Dopasowane spodnie i takie samo body z koronkowym wykończeniem podkreślały sylwetkę trenerki, jednak ciążowe kształty skutecznie przykryły ciążowe krągłości. Anna Lewandowska wyglądała bardzo promiennie i pięknie. Zgadzacie się z naszym zdaniem? Zobaczcie fotografie z premiery.

Przypomnijmy, że Anna i Robert Lewandowscy, którzy są rodzicami dwuletniej Klary, ogłosili tydzień temu, że znów będą mieli dziecko. „Kochani, dziękujemy za tysiące dobrych słów, gratulacji, wiadomości, komentarzy... To naprawdę bardzo, bardzo miłe. Każdemu z Was życzymy wszystkiego pięknego i dobrego. Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza rodzinka się powiększy. Mamy się bardzo dobrze. Buziaki dla wszystkich, a w szczególności przesyłam buziaki dla innych przyszłych mam”, pisała na Instagramie Anna Lewandowska w sieci po ogłoszeniu radosnej nowiny. 

Anna Lewandowska w drugiej ciąży
Fot. ONS
Anna Lewandowska w drugiej ciąży
Fot. ONS

Premiera filmu Proceder 2019
Fot. East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.