Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O NIEJ SIĘ MÓWI

Anna Lewandowska pojawiła się premierze filmu Proceder. Sprytnie ukryła ciążowy brzuszek

Stylizacja? Zachwycająca!

Rafał Kowalski 15 listopada 2019 10:29
Anna Lewandowska, Viva 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Wczorajsza premiera filmu Proceder, która odbyła się w Warszawie, zostanie zapamiętana na długo nie tylko ze względu na fantastyczną produkcję, ale i gwiazdy, które pojawiły się na ściance. Szczególną uwagę fotoreporterów przykuła Anna Lewandowska, która jest w drugiej ciąży. Aparaty towarzyszyły żonie Roberta Lewandowskiego nie tylko na czerwonym dywanie, ale i na Sali kinowej. Jak wyglądała trenerka?

Anna Lewandowska na premierze filmu Proceder

Wysportowana 31-latka wybrała na imprezę biało-czarny zestaw. Dopasowane spodnie i takie samo body z koronkowym wykończeniem podkreślały sylwetkę trenerki, jednak ciążowe kształty skutecznie przykryły ciążowe krągłości. Anna Lewandowska wyglądała bardzo promiennie i pięknie. Zgadzacie się z naszym zdaniem? Zobaczcie fotografie z premiery.

Przypomnijmy, że Anna i Robert Lewandowscy, którzy są rodzicami dwuletniej Klary, ogłosili tydzień temu, że znów będą mieli dziecko. „Kochani, dziękujemy za tysiące dobrych słów, gratulacji, wiadomości, komentarzy... To naprawdę bardzo, bardzo miłe. Każdemu z Was życzymy wszystkiego pięknego i dobrego. Jesteśmy przeszczęśliwi, że nasza rodzinka się powiększy. Mamy się bardzo dobrze. Buziaki dla wszystkich, a w szczególności przesyłam buziaki dla innych przyszłych mam”, pisała na Instagramie Anna Lewandowska w sieci po ogłoszeniu radosnej nowiny. 

Anna Lewandowska w drugiej ciąży
Fot. ONS
Anna Lewandowska w drugiej ciąży
Fot. ONS

Premiera filmu Proceder 2019
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…