Ostatnie stylizacje Ani sugerowały, że coś jest na rzeczy 

Paulina Filipowicz 7 listopada 2019 18:01

Anna Lewandowska wkrótce po raz drugi zostanie mamą! 6 listopada 2019 roku na instagramowych profilach pary zaroiło się od gratulacji od fanów i innych gwiazd. Sama Anna Lewandowska szybko podziękowała internautom i przyjaciołom za wszystkie ciepłe słowa, które otrzymała z mężem krótko po ogłoszeniu ciąży. Para nigdy nie ukrywała, że pragnie powiększyć rodzinę. „Myślę, że może nie każde, ale większość małżeństw marzy o tym, żeby mieć gromadkę dzieci. Zobaczymy, co czas pokaże...”, zwierzyła się we wrześniu w rozmowie z serwisem myfitness.pl. Fani Anny Lewandowskiej są oczywiście spragnieni wszelkich możliwych szczegółów na temat jej ciąży, a wielu z nich od tygodni dopatrywało się ciążowych krągłości Ani. Niektórzy mieli dobre przeczucie! Stylizacje trenerki z ostatnich tygodni sugerowały, że coś jest na rzeczy. Trzeba przyznać, że Ania sprytnie dobierała ubrania, aby za prędko nie zdradzić swoich ciążowych krągłości. Fani szybko wypatrzyli, że na niemal każdym zdjęciu z września i października Ania zakrywała swój brzuch luźnymi koszulami, sweterkami czy płaszczami. Postanowiliśmy przyjrzeć się ostatnim stylizacjom Anny Lewandowskiej. Domyślaliście się, że coś jest na rzeczy?  

1/6
Anna Lewandowska, stylizacje 2019
Copyright @East News
1/6

Anna swoje ciążowe krągłości podczas meczu męża chowała pod czerwono-białą kurtką bejsbolówką ekskluzywnej marki Louis Vuitton. Założyła ją także do stylizacji na Halloween.

2/6
Anna Lewandowska, stylizacje 2019
Copyright @East News
2/6

Długi klasyczny trencz jest nie tylko najmodniejszym elementem garderoby w tym sezonie, ale także świetnie zakrywa wszytko co kryje się pod nim!

3/6
Anna Lewandowska, stylizacje 2019
Copyright @East News
3/6

W tej stylizacji przyszła mama dwójki dzieci odpoczywała podczas weekendu w górach. Duża kurtka puchowa jest bardzo praktyczna - zakrywa brzuszek i dobrze chroni przed zimnem. 

4/6
Anna Lewandowska, stylizacje 2019
Copyright @East News
4/6

Podczas nagrań spotu dla fundacji, Ania odsłoniła nogi, ale dobrze zakryła górne partie ciała. Wybrała luźny sweterek w jasnych barwach, na który zarzuciła koszulę oversize.

5/6
Anna Lewandowska, stylizacje 2019
Copyright @East News
5/6

Pod takim płaszczem wszystko można ukryć. Do tego klasyczny t-shirt i luźne jeansy o kroju mom.

6/6
Anna Lewandowska, stylizacje 2019
Copyright @East News
6/6

Ania pozuje w swojej kawiarni Healthy Store Foods By Ann. Mamy nadzieję, że w wirze pracy nad autorskimi projektami, znajdzie też czas na relaks i zasłużony odpoczynek, w tak szczególnym okresie życia. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.