Kourtney Kardashian pokazała wnętrza domu zabaw dla dzieci
Fot. Dzięki uprzejmości Poosh.com
domy gwiazd

Takiego luksusu jeszcze nie widzieliście!

Kourtney Kardashian pokazała wnętrza domku dla dzieci

Barbara Łubko 21 września 2019 16:30
Kourtney Kardashian pokazała wnętrza domu zabaw dla dzieci
Fot. Dzięki uprzejmości Poosh.com

Bycie jednym z trojga dzieci Kourtney Kardashian i Scotta Disicka wiąże się z dodatkowymi korzyściami. Niespełna 10-letni Mason, 7-letnia Penelope i najmłodszy prawie 5-letni Reign opływają w prawdziwe luksusy! Teraz dostali od mamy nowy prezent - specjalny domek, w którym mogą spędzać czas na zabawach. Mały budynek znajduje się na terenie posiadłości Kourtney Kardashian w Calabasas w Kalifornii.

„Wszystko, czym się inspirowałam było proste i zarazem wyrafinowane. Myślę, że efekt jest nowoczesny, ale też domek jest przytulny”, ” zdradza Kardashian w rozmowie z Architectural Digest.

Kourtney Kardashian wybudowała domek dla dzieci

Domek ma czyste linie i wielkie okna, wyposażony też będzie w klimatyzację. Przestrzeń na antresoli zapełniona jest książkami i pluszakami marek takich jak Blabla Kids i JellyCat. Niektóre przedmioty, takie jak koń na biegunach, należały do ​​Kourtney od dziecka.

Domek pełen jest gadżetów, ale nie zawiera elektroniki. Kardashian wyjaśnia: „Dzieci chciały mieć telewizor, a my powiedzieliśmy:„ Nie ”. Kourtney słynie z zamiłowania do bycia eko, więc ta decyzja nie dziwi. Jest to miejsce do wypoczynku, czytania książek i zabawy. Zobaczcie wideo, w którym Kourtney oprowadza po malutkim domku zabaw.

Kourtney uwielbia spędzać czas ze swoimi dziećmi. O córeczce Penelope napisała nawet ostatnio na swoim profilu na Instagramie, że to jej najlepsza przyjaciółka!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Best friend.

Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.