Sylwestrowe step by step
Fot. Instagram @macademiangirl, @jemerced
VIVA! Tylko u nas

Jak przygotować się do imprezy sylwestrowej? Oto kilka porad, o których nie możesz zapomnieć!

Marta Roszewska 31 grudnia 2017 08:55
Sylwestrowe step by step
Fot. Instagram @macademiangirl, @jemerced

Sylwestrowa impreza to nie noc jak każda inna! Na tą okazję chcemy błyszczeć, być w najlepszych nastrojach i wyglądać zniewalająco, by z przytupem powitać nowy rok! Jak przygotować się do tego ważnego wydarzenia? Mamy dla Was kilka niezawodnych porad, dzięki którym będzie się świetnie czuć oraz dobrze wyglądać! Podpowiadamy co zjeść, jakich produktów użyć oraz jak wprowadzić się z imprezowy nastrój.

1. Sen

Pierwszy i najważniejszy punkt na naszej liście. Przed nami zarwana nocka, co nie oznacza, że możemy przespać cały dzień. Regularne 8 godzin snu plus krótka drzemka w ciągu dnia doda nam energii!

2. Jedzenie

Jeżeli planujecie imprezę z napojami alkoholowymi, warto zadbać o dobra dietę. W ciągu dnia zjedzmy pożywne śniadanie, np. owsiankę z owocami. Starajmy się unikać ciężkostrawnych potraw, by nie czuć się ociężale. Sałatka i zupy to najlepszy wybór!

3. Muzyka

Nic tak nie wprawia nas w dobry nastrój jak muzyka! Zadbajcie o dobrą playlistę tego dnia, by nastroić się na zabawę.

4. Maseczki

Jednym z niezawodnych sposobów na wypoczętą skórę jest nawilżanie. Zaopatrzcie się w maseczki nawilżające i płatki kolagenowe pod oczy!

5. Stylizacja

Nie odkładaj wyboru kreacji na ostatnią chwilę! Dobrze przemyślcie, co włożycie tej nocy i jakie dodatki dobierzecie. Jeżeli wciąż nie macie pomysłu, to pamiętajcie, że połysk zawsze sprawdza się na tą okazję!

6. Co ze sobą zabrać?

W niewielką kopertówkę nie zmieści się zbyt wiele, dlatego musicie pamiętać o najważniejszych rzeczach. Dokumenty, karta lub pieniądze i coś do poprawy makijażu w zupełności wystarczy!

Zobacz także: Wiemy, gdzie rodzina Lewandowskich przywita Nowy Rok! Nie zgadniecie, dokąd wyjechali...

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.