Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images
KROLEWSKIE ŻYCIE

Kate Middleton i książę William mają kryzys małżeński?

Księżna zdjęła pierścionek zaręczynowy!

Redakcja VIVA! 1 lutego 2020 10:30
Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images

Nie od dziś mówi się o kryzysie w związku książęcej pary – Williama i Kate. W ostatnich tygodniach sprawa zeszła na dalszy plan, ponieważ na okładkach magazynów oraz w sieci każdy śledził poczynania młodszego brata księcia Cambridge – Harry'ego i jego małżonki Meghan Markle. Jednak ciężki okres w małżeństwie Kate i Williama wraca do nas jak bumerang. Tym razem podczas publicznego wystąpienia księżną przyłapano bez pierścionka zaręczynowego. Warto podkreślić, że do tej pory rzadko się z nim rozstawała. Czy w małżeństwie książęcej pary nastał trudny czas?

Kryzys w związku Kate i Williama 2020

W ostatnich miesiącach w mediach cały czas toczą się spekulacje, czy Kate i William mają kryzys. Jednym z dowodów jest sytuacja sprzed świąt Bożego Narodzenia, kiedy to Kate Middleton odrzuciła czuły gest księcia Williama. Moment został zarejestrowany przez fotoreporterów i w szybkim tempie na całym świecie zrobiło się o tym głośno. Ostatnia sytuacja również wzbudziła spore zainteresowanie, gdyż Kate Middleton publicznie pojawiła się bez pierścionka zaręczynowego. Jednak warto podkreślić, że księżna odwiedzała szpital dla dzieci, w którym obowiązuje bezwzględny zakaz noszenia pokaźnej biżuterii, na którą mogą się przenieść bakterie. Wygląda więc na to, że księżna po prostu uszanowała zasady, jakie panują w tym miejscu i się do nich dostosowała. Możliwe, że to właśnie był główny powód, jak uważacie? 

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Zobacz zdjęcia
Fot. EAST NEWS

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.