Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Siostra Meghan w mocnych słowach krytykuje księżną!

Samantha Markle udzieliła kolejnych wywiadów

Sabina Zięba 31 stycznia 2020 16:00
Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Rex Features/East News

Choć powszechnie wiadomo, że ucieczka Harry'ego i Meghan z Wielkiej Brytanii oraz rezygnacja z pełnienia przez nich funkcji członków rodziny królewskiej, miały wyciszyć opinię publiczną, a także zapewnić im większy spokój, to jednak ta decyzja ma na razie całkiem odwrotny skutek. Obywatele są oburzeni zachowaniem pary, a sytuacji nie poprawiają również fatalne kontakty byłej aktorki z jej rodziną. W ostatnim czasie ojciec Meghan wystąpił w ponad 90-minutowym filmie dokumentalnym na jej temat, a teraz do ataku przystąpiła także siostra. Jej słowa są naprawdę mocne!

Samantha Markle o Meghan

Rodzina księżnej Meghan uparcie wykorzystuje zamieszanie wokół jej osoby. Nie stronią od kontaktów z mediami, wypowiadając się na jej temat wyłącznie w nieprzychylny sposób. Od dłuższego czasu to głównie ojciec księżnej rzuca oszczerstwami. Obecnie w coraz mocniejszych słowach sytuację komentuje także jej przyrodnia siostra, Samantha Markle.

Kobieta w przeciągu ostatnich kilkunastu dni odbyła wiele wywiadów. W programie Kyle'a Sandilandsa i Jackie Henderson na antenie KISS FM, mówiła o Meghan i księciu Harrym: „Oni po prostu nie zrobili nic, aby poprawić swoją sytuację. (...) Dokonali decyzji, które wpędziły ich potem w kłopoty. Rozbiła naszą rodzinę, rozbiła też ich. Dla mnie to logiczne”. Odniosła się również do sytuacji z Thomasem Markle: „Był praktycznie samotnym ojcem i dał jej wszystko. Pół miliona przeznaczył na jej czesne, nie wliczając w to ubrań, książek i innych rzeczy. To nie w porządku dać mu tak po prostu umrzeć bez pojednania. Chyba żaden ojciec by tego nie chciał”.

Z kolei w rozmowie z nowozelandzką stacją radiową NewstalkZB apelowała: „Cierpię, gdy myślę o tym, co zrobiła ojcu. To moja historia i trzymam się jej. Ona jest winna przeprosiny wielu osobom. Pieprzyć jej reputację, musi być dorosła i postępować właściwie”, a także wielokrotnie nazywając ją wyrachowaną karierowiczką dodała: „Z całym przekonaniem uważam, że nie dba o naszą rodzinę i członków rodziny królewskiej”.

Uważacie, że ma rację?  

siostra Meghan, Samantha Markle

Samantha Markle, siostra księżnej Meghan
Fot. East News

księżna Meghan i książę Harry

Książę Harry, księżna Meghan, urodziny królowej Elżbiety II
Fot. DANIEL LEAL-OLIVAS/AFP/East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.