Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Znamy największą słabość Meghan Markle i Harry’ego!

Aż trudno w to uwierzyć!

Redakcja VIVA! 31 stycznia 2020 17:15
Poznaj szczegóły
Fot. Getty Images

Członkowie rodziny królewskiej nie mają łatwego życia – wytykana jest im każda wpadka, muszą przestrzegać ostrych reguł. Mimo, że Harry i Meghan zrezygnowali z wypełniania obowiązków, to w dalszym ciągu media nie dają im o sobie zapomnieć. Kilka tygodni temu przenieśli się do Kanady. Początkowo do Vancouver udała się Meghan Markle z synem Archiem, a kilka dni później dołączył do niej książę Harry. Mimo przeprowadzki para nadal korzysta z niektórych luksusów – między innymi zdecydowali się na służbę. Jakiś czas temu do sieci trafiły zdjęcia gosposi pary, która wracała ze sklepu z pełnymi torbami zakupów. Bardziej dociekliwi zainteresowali się, co kupiła służąca Meghan i Harry’rgo. Wygląda na to, że para ma słabość do niezdrowego jedzenia!

Jaka jest kulinarna słabość Meghan i Harry’ego?

Największą uwagę mediów zwróciła… zgrzewka Coca–Coli. Gdy teraz para znajduje się z dala od królewskich posiadłości może sobie pozwolić na takie zachcianki. Jednak nikt nie powiedział, że zrezygnowali oni zdrowego stylu życia. Jak wiadomo, Meghan jest miłośniczką jogi, a jeszcze przed wstąpieniem do brytyjskiej rodziny królewskiej prowadziła bloga The Tig, na którym między innymi zamieszczała ciekawe, lekkie przepisy na posiłki!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.