katarzyna-chichopek-pokazala-domowe-biuro-5
Fot. Instagram@katarzynacichopek
domy gwiazd

Kasia Cichopek pokazała domowe biuro! Tak można pracować!

Zainspiruj się jej pomysłami i stwórz idealne home office…

Redakcja VIVA! 21 października 2020 14:30
katarzyna-chichopek-pokazala-domowe-biuro-5
Fot. Instagram@katarzynacichopek

Aktorka i prowadząca programu „Pytanie na śniadanie” w TVP2 Kasia Cichopek świetnie godzi pracę zawodową z życiem prywatnym. Jej dom wypełniony jest miłością, a Kasia znajduje czas nie tylko dla rodziny, ale też na dbanie o wystrój wnętrz. Niedawno przygotowała swój taras na jesień. Efekty zachwyciły fanów gwiazdy. Teraz gwiazda podzieliła się z obserwatorami swojego konta na Instagramie (aktorkę śledzi ponad 400 tysięcy obserwatorów!) zdjęciem swojego domowego biura!

Home office według Kasi Cichopek

Jak gwiazda organizuje sobie pracę w domu? Nie ma specjalnego pokoju przeznaczonego do pracy. Pracuje w salonie na kanapie. Wystarczy jej laptop! Nas urzekł widok, który rozpościera się za ogromnymi oknami w mieszkaniu Kasi. Naturalne światło zapewnia komfort, a drzewa, które widać za oknem wprawiają w świetny nastrój. Jak Kasia skomentowała zdjęcia swojego domowego biura? Co jeszcze jest jej potrzebne do pracy?

Moja wersja home office 😊 kanapa, laptop, woda filtrowana💦 i zabawki córki 😊

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po prostu #chillax 😎 #lazysunday #leniwaniedziela #relax #nabalkonie #dynia #pumpkin #jesień #autumnvibes🍁

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.