katarzyna-chichopek-pokazala-domowe-biuro-5
Fot. Instagram@katarzynacichopek
domy gwiazd

Kasia Cichopek pokazała domowe biuro! Tak można pracować!

Zainspiruj się jej pomysłami i stwórz idealne home office…

Redakcja VIVA! 21 października 2020 14:30
katarzyna-chichopek-pokazala-domowe-biuro-5
Fot. Instagram@katarzynacichopek

Aktorka i prowadząca programu „Pytanie na śniadanie” w TVP2 Kasia Cichopek świetnie godzi pracę zawodową z życiem prywatnym. Jej dom wypełniony jest miłością, a Kasia znajduje czas nie tylko dla rodziny, ale też na dbanie o wystrój wnętrz. Niedawno przygotowała swój taras na jesień. Efekty zachwyciły fanów gwiazdy. Teraz gwiazda podzieliła się z obserwatorami swojego konta na Instagramie (aktorkę śledzi ponad 400 tysięcy obserwatorów!) zdjęciem swojego domowego biura!

Home office według Kasi Cichopek

Jak gwiazda organizuje sobie pracę w domu? Nie ma specjalnego pokoju przeznaczonego do pracy. Pracuje w salonie na kanapie. Wystarczy jej laptop! Nas urzekł widok, który rozpościera się za ogromnymi oknami w mieszkaniu Kasi. Naturalne światło zapewnia komfort, a drzewa, które widać za oknem wprawiają w świetny nastrój. Jak Kasia skomentowała zdjęcia swojego domowego biura? Co jeszcze jest jej potrzebne do pracy?

Moja wersja home office 😊 kanapa, laptop, woda filtrowana💦 i zabawki córki 😊

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po prostu #chillax 😎 #lazysunday #leniwaniedziela #relax #nabalkonie #dynia #pumpkin #jesień #autumnvibes🍁

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?