kasia-cichopek-pokazala-pokoj-corki
Fot. Instagram@katarzynacichopek
Domy gwiazd

Katarzyna Cichopek pokazała na Instagramie pokój swojej córeczki Helenki!

Fani są zachwyceni designem!

Redakcja VIVA! 1 września 2020 10:30
kasia-cichopek-pokazala-pokoj-corki
Fot. Instagram@katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek, uwielbiana za rolę Kingi Zduńskiej w serialu M jak Miłość, to prywatnie mama dwójki dzieci – Adama i Helenki. Syn aktorki idzie właśnie do szóstej klasy, a córeczka w tym roku zaczyna swoją przygodę ze szkołą. Z tej okazji gwiazda pokazała na Instagramie zdjęcie wyprawki dla dziewczynki, między innymi kolorowy plecak i efektowny piórnik. Fani zwrócili jednak uwagę na coś zupełnie innego, a mianowicie na wystrój pokoju Helenki! Rzeczywiście jest wyjątkowy. Tylko zobaczcie!

Jak wygląda pokój córki Kasi Cichopek?

Okazuje się, że w pokoju siedmiolatki próżno szukać różowych ścian i kwiatowych dodatków, które najczęściej wybierają takie młode damy. Wnętrze, które widać na zdjęciu utrzymane jest w duchu eko i ma kilka bardzo ciekawych detali. Wzrok przyciąga przede wszystkim drewniane łóżko na antresoli ze sznurkową barierką oraz pleciona huśtawka z wygodnymi poduchami, na których siedzi aktorka.

Fani są zachwyceni i dopytują o szczegóły wyposażenia wnętrz:

Chciałabym zapytać o łóżko - urządzam właśnie dom i mój syn marzy właśnie o takim łóżku

czy mogłaby Pani napisać skąd te liny przy łóżku, czy to na zamówienie. Poszukuję już dość długo właśnie czegoś w tym stylu

Pani Kasiu z jakiej firmy jest ten bujany fotel?

Pani Kasiu gdzie można takie kupić lub zamówić ?

Wcale się nie dziwimy, bo rzeczywiście pokój wygląda obłędnie. Czekamy na kolejne zdjęcia ego wnętrza!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.