katarzyna-kasia-cichopek-balkon-na-jesien-jak-zaaranzowala-2
Fot. Olga Majrowska
domy gwiazd

Jesienny balkon Kasi Cichopek to majstersztyk!

Jak gwiazda urządziła taras? Na jakie rośliny postawiła?

Redakcja VIVA! 18 października 2021 19:30
katarzyna-kasia-cichopek-balkon-na-jesien-jak-zaaranzowala-2
Fot. Olga Majrowska

Gwiazda serialu M jak miłość i współprowadząca programu Pytanie na śniadanie Katarzyna Cichopek chętnie pokazuje fanom zdjęcia swojego domu na instagramowym profilu. Wnętrza są urządzone komfortowo i elegancko, ale to balkon Kasi i jej męża wzbudza największy zachwyt. Co sezon gwiazda prezentuje zdjęcia z nowej aranżacji tarasu. Jak wygląda balkon aktorki jesienią 2021?

ZOBACZ TAKŻE: Kasia Cichopek pokazała jak urządziła balkon na wiosnę 2021!

Balkon Kasi Cichopek - jak zaaranżowała go na jesień 2021?

To właśnie taras jest jednym z najczęściej prezentowanych przez aktorkę fragmentów mieszkania na jej profilu na Instagramie. Na tym pięknym balkonie aktorka spędza wolne chwile i tu się relaksuje. Cichopek jest prawdziwą mistrzynią w dbaniu o rośliny - te, które rosną na jej balkonie są imponujące! Trzeba zresztą przyznać, że cały taras został przytulnie zaaranżowany. Jak gwiazda zmieniła go na jesień? Oczywiście wokół wiklinowego fotela, który fani Kasi znają już bardzo dobrze z wcześniejszych zdjęć na Instagramie, nie mogło zabraknąć wrzosów, czyli symbolu jesieni. Ale to nie wszystko - Kasia zdecydowała się też na tak popularne teraz suszki oraz chryzantemy. Podłogę balkonu zdobi dywan zewnętrzny (takie dywany nie odporne są na deszcz) oraz lampion, który nadaje przyjemny klimat podczas jesiennych wieczorów.

Cały rok na balkonie - pomysł Kasi Cichopek na aranżację tarasu

Kasia wybrała na balkon meble, które służą jej przez większość miesięcy. Aktorka zmienia rośliny w zależności od pory roku - w ten sposób w każdym sezonie balkon zyskuje zupełnie nową odsłonę. Cały wystrój balkonu jest doskonale przemyślany. Wiklinowy fotel, pleciony podnóżek, który może też służyć za stolik oraz drewniane skrzynki, w których posadzono rośliny razem świetnie ze sobą grają. Na takim tarasie na pewno można się zrelaksować! Zobaczcie też, jak balkon Kasi wyglądał w poprzednich sezonach:

katarzyna-kasia-cichopek-balkon-na-jesien-jak-zaaranzowala-rosliny-1
Fot. Instagram: @katarzynacichopek

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.