katarzyna-kasia-cichopek-balkon-na-jesien-jak-zaaranzowala-2
Fot. Olga Majrowska
domy gwiazd

Jesienny balkon Kasi Cichopek to majstersztyk!

Jak gwiazda go urządziła? Jakie rośliny wybrała?

Redakcja VIVA! 8 października 2020 10:30
katarzyna-kasia-cichopek-balkon-na-jesien-jak-zaaranzowala-2
Fot. Olga Majrowska

W życiu aktorki Katarzyny Cichopek ostatnio naprawdę dużo się dzieje! Gwiazda serialu M jak miłość niedawno została nową współprowadzącą programu Pytanie na śniadanie. Od  września na antenie Dwójki wraz z Maciejem Kurzajewskim wita telewidzów. To dla niej kolejne wyzwanie, z którego czerpie ogromną satysfakcję. Pomimo wypełnionego po brzegi kalendarza Kasia znajduje też czas na życie rodzinne i dbanie o wnętrza mieszkania.

Balkon Kasi Cichopek - jak zaaranżowała go na jesień?

To właśnie taras jest jednym z najczęściej prezentowanych przez aktorkę fragmentów mieszkania na jej profilu na Instagramie. Na tym pięknym balkonie aktorka spędzała mnóstwo czasu podczas kwarantanny. Cichopek jest prawdziwą mistrzynią w dbaniu o rośliny - te, które rosną na jej balkonie są imponujące! Trzeba zresztą przyznać, że cały taras został przytulnie zaaranżowany. Jak gwiazda zmieniła go na jesień? Oczywiście wokół wiklinowego fotela pojawiły się wrzosy - prawdziwy symbol tej wspaniałej pory roku.

katarzyna-kasia-cichopek-balkon-na-jesien-jak-zaaranzowala-rosliny-1
Fot. Instagram: @katarzynacichopek

Cały wystrój balkonu jest doskonale przemyślany. Wiklinowy fotel, pleciony podnóżek, który może też służyć za stolik oraz drewniane skrzynki, w których posadzono kwiaty i wrzosy razem świetnie ze sobą grają i dają prawdziwie „wakacyjny” klimat. Na takim tarasie na pewno można się zrelaksować!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.