Słynne domy mody wybrały najpiękniejsze miejsca!

Ksenia Krasko 5 kwietnia 2019 18:30

Pokazy Cruise to jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie mody! Takie giganty jak Chanel, Dior czy Max Mara zapraszają gości do najbardziej niezwykłych miejsc na świecie, aby zaprezentować limitowane, wakacyjne kolekcje ubrań i dodatków. Wybór miejsca nie zawsze zaskakuje, ale za każdym razem robi wrażenie!

Gdzie odbędzie się pokaz Chanel Cruise 2020?

Chociaż konkretne lokalizacje pokazów pozostają tajemnicą, wiemy, że projektanci zdecydowali się w tym roku na takie miejsca, jak Marrakesz, Rzym, czy Nowy Jork. Oto przewodnik po najpiękniejszych miastach według największych domów mody!  

1/9
Copyright @instagram.com/le_grand_palais/
1/9

Chanel / Paryż

Chanel zaprezentuje Cruise Collection 2020 w Paryżu, po raz trzeci z rzędu. Pokaz odbędzie się w Grand Palais, ulubionej lokalizacji luksusowego domu mody. Szczegóły nie są jeszcze znane.

2/9
Copyright @instagram.com/voyagetofrance/
2/9

Alberta Ferretti / Monako

Włoski dom mody jest honorowym gościem Monte Carlo Fashion Week. Pokaz odbędzie się 18 maja w Musée Océanographique, jednym z najbardziej symbolicznych miejsc w Monako.

3/9
Copyright @instagram.com/japan.vacations/
3/9

Giorgio Armani / Tokio

Włoski dom mody po raz pierwszy zaprezentuje kolekcję Cruise! Dokładna lokalizacja nadal jest tajemnicą, ale data wydarzenia zbiega się z otwarciem flagowego sklepu Armani w Tokio.

4/9
Copyright @instagram.com/romecityworld/
4/9

Gucci / Rzym

Dom mody Gucci zaprezentuje kolekcję w słynnych muzeach Kapitolińskich, znajdujących się na Kapitolu w Rzymie.

5/9
Copyright @instagram.com/marrakech_zoom/
5/9

Dior / Marrakesz

Francuski dom mody zabierze swoich gości do Marrakeszu już 29 kwietnia! Chociaż dokładna lokalizacja nie została jeszcze ujawniona, będzie to pierwszy pokaz Diora w tym miejscu.

6/9
Copyright @instagram.com/insshanghai/
6/9

Chloé / Szanghaj

Natacha Ramsay-Levi, dyrektor kreatywna francuskiego domu mody, postanowiła po raz pierwszy zrezygnować z Francji i zaprezentować kolekcję w Szanghaju.

7/9
Copyright @instagram.com/newyorkcity/
7/9

Prada / Nowy Jork

Włoski dom mody ponownie wybrał Nowy Jork. Pomimo braku dokładnej lokalizacji, wiemy, że pokaz odbędzie się 2 maja.

8/9
Copyright @instagram.com/newyork_instagram/
8/9

Louis Vuitton / Nowy Jork

Francuski dom mody również zaprezentuje kolekcję Cruise w Nowym Jorku! Nie mamy wątpliwości, że dokładna lokalizacja – która nadal pozostaje tajemnicą – będzie cudem architektury.

9/9
Copyright @instagram.com/berlin/
9/9

Max Mara / Berlin

Wybór miasta nie jest przypadkowy – Max Mara postanowiła w ten sposób uczcić 30. rocznicę upadku Muru Berlińskiego. Włoski dom mody zaprezentuje swoją kolekcję w Neues Museum.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.