Euforia 2 mn
Fot. Jeff Kravitz/FilmMagic for HBO
KULTURA

„Euforia” wraca z drugim sezonem na HBO GO. Czego się po nim spodziewać?

Co zobaczymy w serialu, który uczynił Zendayę wielką gwiazdą telewizji?

Redakcja VIVA! 10 stycznia 2022 22:21
Euforia 2 mn
Fot. Jeff Kravitz/FilmMagic for HBO

Wyróżniony trzema nagrodami Primetime Emmy serial HBO Euforia wraca z drugim, ośmioodcinkowym sezonem. Pierwszy odcinek serialu można będzie obejrzeć na platformie HBO go już od poniedziałku, 10 stycznia. W drugim sezonie stworzonego przez Sama Levinsona serialu Euforia, pośród wielu przeplatających się osobistych historii w mieście East Highland, 17-letnia Rue (w tej roli ponownie Zendaya, wyróżniona za swoją kreację w poprzednim sezonie nagrodą Emmy) musi odnaleźć nadzieję, balansując jednocześnie między presją wywoływaną przez miłość, stratę i uzależnienie.

ZOBACZ TEŻ: Zendaya obcięła swoje zjawiskowe włosy!

Euforia na HBO GO - obsada

W drugim sezonie Euforii ponownie wystąpią: Zendaya, Hunter Schafer, Nika King, Eric Dane, Angus Cloud, Jacob Elordi, Algee Smith, Sydney Sweeney, Alexa Demie, Barbie Ferreira, Maude Apatow, Javon Walton, Dominic Fike, Storm Reid oraz Austin Abrams.

Euforia obsada
Fot. Jeff Kravitz/FilmMagic for HBO

CZYTAJ WIĘCEJ: Zendaya i Tom Holland o dzielącej ich różnicy wzrostu: "Jak się całujecie? To musi być takie trudne!"

Twórcą Euforii jest Sam Levinson, który odpowiada za scenariusz produkcji, jest także jednym z jej producentów wykonawczych. Obowiązki pozostałych producentów wykonawczych pełnią Ravi Nandan, Kevin Turen, Will Greenfield, Drake, Adel “Future” Nur, Zendaya, Hadas Mozes Lichtenstein, Ron Leshem oraz Daphna Levin. Producentem jest Kenneth Yu, a współproducentami są Ashley Levinson, Harrison Kreiss oraz Julio Perez. Serial został wyprodukowany we współpracy ze spółką A24 i jest oparty na izraelskiej produkcji o tym samym tytule. Jej pomysłodawcami są Ron Leshem i Daphna Levin ze spółki HOT.

Zendaya GI
Fot. Jeff Kravitz/FilmMagic for HBO

Euforia na HBO GO - kiedy premiera odcinków?

Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu HBO Euforia jest już dostępny w HBO GO. Emisja tego odcinka w HBO zaplanowana została na poniedziałek, 10 stycznia. Kolejne odcinki swoje premiery będą mieć w HBO i HBO GO co tydzień, w poniedziałki. Sezon liczyć będzie 8 odcinków. Już się nie możemy doczekać jego kolejnych odsłon! Zobaczcie trailer drugiego sezonu Euforii w wideo poniżej. 

Euforia serial 2
Fot. mat. pras. HBO
Euforia serial 3
Fot. mat. pras. HBO
Euforia serial 1
Fot. mat. pras. HBO

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.