Zendaya Tom HollandZendaya Tom Holland
Fot. Emma McIntyre/Getty Images
O tym się mówi!

Zendaya i Tom Holland o dzielącej ich różnicy wzrostu: "Jak się całujecie? To musi być takie trudne!"

Gwiazdy nowego "Spider-Mana" walczą ze stereotypami!

Aleksandra Frankowska 28 grudnia 2021 20:27
Zendaya Tom HollandZendaya Tom Holland
Fot. Emma McIntyre/Getty Images

Zendaya i Tom Holland tworzą obecnie jedną z prawdziwych „it couple” w Hollywood. Aktorzy, którzy poznali się na planie nowego Spidermana nie przejmują się komentarzami na temat różnicy wzrostu, która jest między nimi dość wyraźna. To Zendaya jest wyższa od Hollanda, ale nie przeszkadza jej to w noszeniu niebotycznych szpilek. Jak podchodzą do tego stereotypu?

ZOBACZ TEŻ: Zendaya jako kobieta-kot promuje "Spider-Mana" w Los Angeles!

Zendaya i Tom Holland o różnicy wzrostu

W jednym z wywiadów dla Jessici Shaw, Zendaya i Tom Holland opowiedzieli o stereotypie, który wnika z różnicy wzrostu między kobietą, a mężczyzną. Dla nich nigdy nie stanowiło problemu to, że Zendaya jest wyższa. Prezenterka show zapytała, jak całkowało im się na planie „Spider-Mana”, bo z pewnością musiało być to trudne.

Zendaya jest niewiele wyższa. Może co najwyżej centymetr lub dwa. To nie jest tak, jak ludzie mówią: "Jak się całujecie? To musi być takie trudne" - powiedział Tom Holland

Tom Holland zwrócił uwagę, że stereotyp na punkcie wzrostu jest bardzo niedorzeczny. Sama Zendaya zwierzyła się, że jej mama również jest wyższa od ojca.

Pamiętam, jak robiliśmy testy ekranowe "Spider-Mana". Musiałbyś zadać to pytanie Jonowi Wattsowi, ale każda dziewczyna, którą testowaliśmy dla obu ról, była wyższa ode mnie. Zastanawiam się, czy to była decyzja Jona. Nie było nikogo, kto byłby niższy niż ja. Szczerze mówiąc, jestem dość niski. Więc może to była decyzja podjęta przez reżysera i coś, czego był świadomy i chciał przełamać stereotyp. Uważam, że to jest świetne - wyznał Holland

CZYTAJ TEŻ: Oscary 2021! Zendaya w soczyście żółtej kreacji olśniła czerwony dywan!

Jedna ze scen sprawiła im trudność z uwagi na wzrost

Jak się okazuje, były jednak momenty, które w pewien sposób utrudniały im prace. Mowa o scenie, kiedy to Peter i MJ lądują na moście. Z uwagi na różnicę wzrostu, Zendaya lądowałaby pierwsza, kiedy to jednak Spider-Man miał nieść graną przez nią postać. 

Zendaya Tom Holland
Fot. Kevin Winter/Getty Images

Zendaya Tom Holland
Fot. Lester Cohen/WireImage

Zendaya Tom Holland
Fot. David M Benett/Dave Benett/WireImage

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.