Zendaya metaorfoza
Fot. CHRISTOPHE ARCHAMBAULT/AFP/East News
Metamorfozy gwiazd

Zendaya obcięła swoje zjawiskowe włosy!

Teraz dołączyła do grona gwiazd noszących boba

Marta Cieplak 21 grudnia 2021 13:30
Zendaya metaorfoza
Fot. CHRISTOPHE ARCHAMBAULT/AFP/East News

Zendaya słynie nie tylko ze świetnej gry aktorskiej i zjawiskowych stylizacji na czerwonym dywanie, ale także z niesamowitych włosów, które jeszcze niedawno sięgały jej niemal do pasa. To dzięki nim zyskała nawet przydomek syrenka. Jednak najwyraźniej i ona uległa modzie na znacznie krótsze cięcie i zdecydowała się na najmodniejszą fryzurę sezonu jesień/zima 2021/2022, czyli boba. Jak Zendaya wygląda w krótkich włosach?

ZOBACZ TAKŻE: Dua Lipa postawiła na najmodniejsze uczesanie

Zendaya obcięta na boba grudzień 2021

Zendaya jest właśnie w trakcie promocji swojego najnowszego filmu z serii o Spider-Manie i na czerwonym dywanie zachwyca za każdym razem. Jej stylizacje są odważne w kroju i kolorze. Mamy nawet wrażenie, że za każdym razem zaskakuje nas coraz bardziej. Jednak Zendaya najwyraźniej wyznacza trendy nie tylko w modzie, ale i urodzie.

Zendaya, podobnie jak niedawno Jessica Alba i Dua Lipa, zdecydowała się na totalną metamorfozę i postawiła na boba. Aktorka wybrała wersję long bob sięgającą delikatnie za ramiona. Kolor oberżyny pozostał jednak jak na razie niezmienny.

To był czas na zmiany, napisała na swoim stories.

Zendaya long bob
Fot. Instagram Zendaya

Musimy przyznać, że choć uwielbialiśmy jej długie włosy niczym z bajki o Arielce, to w nowej fryzurze wygląda doskonale. Jej włosy są gęste, a wymodelowane na szczotce prezentują się po prostu perfekcyjnie.

Tak wywinięte na zewnątrz końce to ewidentne nawiązanie do mody z lat sześćdziesiątych. Jesteśmy jednak ciekawi, jak będzie je stylizować później. W końcu Zendaya słynie z zamiłowania do nietypowych fryzur, kolorów i dodatków. Bo long bob daje jej nadal sporo możliwości eksperymentowania.

Zendaya krótkie włosy na boba
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?