Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
W stylu gwiazd

Dorota Szelągowska pokazała swój nowy zimowy salon! Jest piękny!

Jakie dodatki wybrała?

Redakcja VIVA! 27 listopada 2020 13:31
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych, od lat aranżuje wnętrza i inspiruje swoje fanki. A jej własne mieszkanie, jest najlepszą wizytówką i reklamą dla niezwykłego talentu i wyczucia stylu. Kiedy Dorota Szelągowska wrzuciła na Instagram zdjęcie swojego salonu, fanów ogarnął zachwyt. Dekoratorka pasjonuje się aranżacją wnętrz, nic zatem dziwnego że nie jest to jedynie jej zawód, ale po godzinach z równą przyjemnością zajmuje się swoim mieszkaniem. Dorota Szelągowska prowadzi również bloga, na którym publikuje również zdjęcia swojego domu i podpowiada jak szybko i sprawnie umilić sobie klimat we własnej przestrzeni.

Jak wygląda salon Doroty Szelągowskiej na zimę 2020

Salon, który pokazała dekoratorka na swoim instagramie jest połączeniem przytulnego mieszkania i z ciepłem egzotycznych podróży. Jest w nim dużo elementów dzięki którym poczujemy się dobrze, miło i przytulnie. A co na to fanki?

Piękne. I wykorzystam okazję aby zapytać o to gdzie był zakupiony dywan. Marzę o takim!

Fantastyczny fotel do biurka. Gdzie można kupić takie cudeńko? Wnętrze bajeczne 🙂

Cudnie..😍

Pięknie❤️

 

 

 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.