Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska ma koronawirusa. Prezenterka opublikowała wymowne zdjęcie...

Gwiazda poinformowała o tym fanów na Instagramie

Gabriela Czernecka 26 października 2020 11:31
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska ma koronawirusa. Prezenterka już kilka tygodni temu zachęcała do tego, by ludzie  zaciągnęli się do szpitala zakaźnego jako wolontariusze i na własne oczy zobaczyli jak wygląda walka o życie. Dziś sama zmaga się z koronawirusem i jak sama przyznaje, nie spodziewała się, że zarazi się w takim miejscu…

Dorota Szelągowska ma koronawirusa 

„Na razie nic nie wraca do normy. Po prostu myślę, że norma się zmieniła, przesunęła i wszyscy musimy nauczyć się żyć w nowych warunkach i w nowej rzeczywistości. Nadeszło nowe i to, jak sobie w tym poradzimy, czy wyciągniemy wnioski, czy będziemy inaczej się zachowywać też w prostych rzeczach,  wszystko zależy od nas”, mówiła agencji Newseria Dorota Szelągowska jeszcze kika dni temu. Projektantka przyznała, że stara się nie wpadać w panikę, ale nie bagatelizuje zagrożenia.

Nie unika noszenia maseczki i często dezynfekuje ręce. „Stosuję się do wszystkich zasad, które obowiązują, czy jak idę do sklepu, czy w życiu prywatnym. Uważam, że noszenie maseczki to jest naprawdę mała rzecz. Robiliśmy program, gdzie główną bohaterką była pielęgniarka, dużo pogadałam z lekarzami, z pielęgniarkami, więc myślę, że trzeba szanować ich pracę”, przyznała.

Mimo odpowiedzialnego podejścia Dorota Szelągowska za pośrednictwem social mediów przekazała fanom smutną wiadomość. Test na COVID-19 okazał się pozytywny:

„W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziłam się we własnym domu. Ale przynajmniej wiem, że dzięki tym wszystkim środkom ochrony, nie sprzedałam covidu ludziom w sklepie czy na ulicy. I ta świadomość pomaga. Uważajcie na siebie i innych. Dbajcie”, podpisała wymowne zdjęcie na Instagramie. Życzymy jej dużo zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.