Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska ma koronawirusa. Prezenterka opublikowała wymowne zdjęcie...

Gwiazda poinformowała o tym fanów na Instagramie

Gabriela Czernecka 26 października 2020 11:31
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska ma koronawirusa. Prezenterka już kilka tygodni temu zachęcała do tego, by ludzie  zaciągnęli się do szpitala zakaźnego jako wolontariusze i na własne oczy zobaczyli jak wygląda walka o życie. Dziś sama zmaga się z koronawirusem i jak sama przyznaje, nie spodziewała się, że zarazi się w takim miejscu…

Dorota Szelągowska ma koronawirusa 

„Na razie nic nie wraca do normy. Po prostu myślę, że norma się zmieniła, przesunęła i wszyscy musimy nauczyć się żyć w nowych warunkach i w nowej rzeczywistości. Nadeszło nowe i to, jak sobie w tym poradzimy, czy wyciągniemy wnioski, czy będziemy inaczej się zachowywać też w prostych rzeczach,  wszystko zależy od nas”, mówiła agencji Newseria Dorota Szelągowska jeszcze kika dni temu. Projektantka przyznała, że stara się nie wpadać w panikę, ale nie bagatelizuje zagrożenia.

Nie unika noszenia maseczki i często dezynfekuje ręce. „Stosuję się do wszystkich zasad, które obowiązują, czy jak idę do sklepu, czy w życiu prywatnym. Uważam, że noszenie maseczki to jest naprawdę mała rzecz. Robiliśmy program, gdzie główną bohaterką była pielęgniarka, dużo pogadałam z lekarzami, z pielęgniarkami, więc myślę, że trzeba szanować ich pracę”, przyznała.

Mimo odpowiedzialnego podejścia Dorota Szelągowska za pośrednictwem social mediów przekazała fanom smutną wiadomość. Test na COVID-19 okazał się pozytywny:

„W tej kwestii wolałabym być negatywna, ale się nie udało. Mimo masek, przyłbic, dystansu, odkażania i mycia rąk. Setki sytuacji gdzie byłam narażona na wirusa, a przewrotnie zaraziłam się we własnym domu. Ale przynajmniej wiem, że dzięki tym wszystkim środkom ochrony, nie sprzedałam covidu ludziom w sklepie czy na ulicy. I ta świadomość pomaga. Uważajcie na siebie i innych. Dbajcie”, podpisała wymowne zdjęcie na Instagramie. Życzymy jej dużo zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.