Dorota Szelągowska, dom 2020
Fot. Instagram/Dorota Szelągowska
domy gwiazd

Dorota Szelągowska pokazała swój salon i…

Jak słynna projektantka spędza czas w domu?

Redakcja VIVA! 18 marca 2020 12:30
Dorota Szelągowska, dom 2020
Fot. Instagram/Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska jest jedną z wielu gwiazd, które postanowiły wesprzeć akcję #zostańwdomu! Dorocie w domowych pieleszach towarzyszy rodzina i… cała zgraja czworonogów! W nowym mieszkaniu gwiazdy salon okupują trzy urocze koty i pies gwiazdy. Oczywiście kanapa należy do nich. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I jak tu usiąść? 🥰 #splendor #polana #katastrofa

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pan Splendor i Pani Polana #kanaping #koty #relaks #cats

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#zostańwdomu

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Eklektyczny salon Doroty Szelągowskiej

Odkąd Dorota wprowadziła się do nowego mieszkania, z zapartym tchem śledzimy jej profil na Instagramie, gdzie pokazuje zdjęcia swoich wnętrz. Teraz możemy zajrzeć do salonu gwiazdy. Trzeba przyznać, że imponująco prezentują się białe shuttersy czyli drewniane okiennice w jej salonie. Świetnie wyglądają też welurowe kanapy - różowa i niebieska. Oryginalny wzorzysty puf dopełnia całość i sprawia, że pokój nabiera charakteru. Ogromna roślina  doniczkowa ożywia wnętrze.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.