Dorota Szelągowska
Fot. fb/Dorota Szelągowska
domy gwiazd

Dorota Szelągowska pokazała kuchnię! Wiosenne zmiany?

Takiej aranżacji w lutym nikt się nie spodziewał…

Redakcja VIVA! 19 lutego 2020 12:18
Dorota Szelągowska
Fot. fb/Dorota Szelągowska

Do świąt wielkanocnych zostały niecałe dwa miesiące, ale pogoda za oknem jest już wiosenna! I nawet jeśli zima wróci, to aura sprawia, że chętniej myślimy o wiosennych porządkach i zmianach w aranżacji wnętrz. Dorota Szelągowska także postawiła na odświeżenie swojej pięknej kuchni.

Uwielbiamy wystrój kuchni Doroty Szelągowskiej. Gwiazda telewizji i specjalistka od projektowania i dekorowania wnętrz połączyła najnowsze trendy z ponadczasową klasyką. Złoty okap pięknie gra z marmurową wstawką na ścianie i granatowymi szafkami. Na wiosnę Dorota postawiła na prostą dekorację! Wystarczą kwiaty na blacie, a pomieszczenie od razu nabiera bardziej wiosennego charakteru.

„U mnie wiosna. A jak u Was? PS Po niedzielnym śniadaniu nie ma już takiego porządku, ale jajecznica na bekonie była pyyyyyyszna. Ucałowania. Do. #kuchnia #kitchen #interiordesign #jungalowstyle #jungalow #jungalowhome #wiosna #spring #homesweethome”, napisała w opisei do posta Dorota.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.