Dorota Szelągowska
Fot. fb/Dorota Szelągowska
domy gwiazd

Dorota Szelągowska pokazała kuchnię! Wiosenne zmiany?

Takiej aranżacji w lutym nikt się nie spodziewał…

Redakcja VIVA! 19 lutego 2020 12:18
Dorota Szelągowska
Fot. fb/Dorota Szelągowska

Do świąt wielkanocnych zostały niecałe dwa miesiące, ale pogoda za oknem jest już wiosenna! I nawet jeśli zima wróci, to aura sprawia, że chętniej myślimy o wiosennych porządkach i zmianach w aranżacji wnętrz. Dorota Szelągowska także postawiła na odświeżenie swojej pięknej kuchni.

Uwielbiamy wystrój kuchni Doroty Szelągowskiej. Gwiazda telewizji i specjalistka od projektowania i dekorowania wnętrz połączyła najnowsze trendy z ponadczasową klasyką. Złoty okap pięknie gra z marmurową wstawką na ścianie i granatowymi szafkami. Na wiosnę Dorota postawiła na prostą dekorację! Wystarczą kwiaty na blacie, a pomieszczenie od razu nabiera bardziej wiosennego charakteru.

„U mnie wiosna. A jak u Was? PS Po niedzielnym śniadaniu nie ma już takiego porządku, ale jajecznica na bekonie była pyyyyyyszna. Ucałowania. Do. #kuchnia #kitchen #interiordesign #jungalowstyle #jungalow #jungalowhome #wiosna #spring #homesweethome”, napisała w opisei do posta Dorota.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.